PAYLAŞ

Kenan İmirzalıoğlu dizi için zayıfladı! Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu, önceki gün Akmerkez’de objektife takıldı.

Bir mağazada yatakları inceleyen çift, daha sonra giyim mağazalarını dolaştı. “Fatih” dizisinde Fatih SultanMehmet’i canlandırmaya hazırlanan İmirzalıoğlu’nun rolü için kilo verdiği dikkatten kaçmadı.

SAKALIN GETİRİSİ HAFTADA 145 BİN LİRA

Kenan İmirzalıoğlu çekimleri yazın başlayacak dizide Fatih Sultan Mehmet’i oynayacak. Rolü için sakal bırakıyor. Kenan ‘bölüm başına 145 bin TL alacak.

Kenan İmirzalıoğlu, bir dönem dizisiyle sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Kanal D’nib başarılı dizilerinden Vatanım Sensin’in de yapımcısı olan O3 Medya ile anlaşan oyuncu, yeni sezonda bir dönem dizisiyle hayranlarının karşısına çıkacak. Peki, Kenan İmirzalıoğlu’nun yeni dizisinin adı ne? Başarılı oyuncu bu kez nasıl bir karakteri canlandıracak? İşte, Kenan İmirzalıoğlu’nun yeni dizisi ve rolü belli oldu

Uzun süredir ekranlardan uzak olan Kenan İmirzalıoğlu, geçen günlerde ‘İstanbullu Gelin’ ve ‘Vatanım Sensin’ gibi prjelerinde yapımcısı olan O3 Medya ile anlaşmıştı.Kenan İmirzalıoğlu’nun yeni projesi, Osmanlı tarihinin bir bölümünü anlatacak bir dizi olacak. 42 yaşındaki oyuncu yeni rolünde Fatih Sultan Mehmet’i canlandıracak.

En son Karadayı dizisinde ‘Mahir Kara’ karakterini canlandıran Kenan İmirzalıoğlu, Osmanlı tarihinin önemli bir kesitini ekrana taşıyacak olan ‘Fatih’ dizisiyle ekranlara dönecek. Yakışıklı oyuncu yeni dizisinde İstanbul’u fetheden, Osmanlı İmparatorluğu’nun yedinci padişahı Fatih Sultan Mehmet’e hayat verecek. ATV’de ekrana gelecek olan projenin detayları henüz öğrenilemezken, oyuncu kadrosundaki ilk ismin İmirzalıoğlu olduğu netleşti.

OKU ➤  Sıla'nın hayranına büyük şok!

 

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın