PAYLAŞ

Çarşamba günleri Star TV’de yayınlanan ‘Kara Sevda’ dizisinin son bölümünde meydana gelen hata, izleyicileri isyan ettirdi.

‘Kara Sevda’ Dizisindeki Hata İzleyiciyi İsyan Ettirdi 3 saat önce Star TV’nin sevilen dizisi ‘Kara Sevda’nın dünkü bölümünde, reklamdan sonra verilen 40 dakikalık bölümün başa sararak yeniden gösterilmesi izleyiciyi isyan ettirdi.

Başrollerini Burak Özçivit ve Neslihan Atagül’ün oynadığı ‘Kara Sevda’ dizisinin dünkü bölümünde yapılan hata izleyiciyi çileden çıkarttı. Dizinin verilen 40 dakikalık bölümü başa sararak tekrar verilince diziye sosyal medyadan tepkiler çığ gibi büyüdü.

DİZİDEKİ HATA İZLEYİCİYİ İSYAN ETTİRDİ

‘Kara Sevda’ dizisinde dün 40 dakikalık bölümün 2 kere verilmesi hatasını izleyici affetmedi. Twitter kullanıcıları tepkilerini Tweet atarak dile getirdi.

KARA SEVDA DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Kara Sevda dizisinin konusu özetle şu şekilde 3 farklı şekilde ekranlara gelecek olan Kemal hayatlarını berberlik yaparak kazanan bir babanın ortanca çocuğudur. Bir üniversitede Maden Mühendisliğini bitiren kemal iş aradığı dönemlerde teknelerin boya vernik işlerini yaparak harçlığını çıkartmaktaydı bir gün halk otobüsünde tanıştığı Nihan tüm hayatını alt üst eder. Büyük bir tutku ile birbirlerine bağlanan gençlerimiz çok kötü bir olay yaşanmasından dolayı Nihan’ın Kemal’i terketmesiyle Kara Sevda başlar.

Kemal başvuru yaptığı bir madenden işe başlaması için haber aldığında Zonguldak’a gider ve 5 yıl orada yaşar kendini sevdirir. Birgün ocakta yaşanan bir kaza televizyonlara kadar çıkar ve herkes Kemal’den bahsediyordur. Kazada Patronu Hakkı Bey’i kurtaran Kemal gözüne girmeyi başarmıştır. Hakkı Bey Kemal’i oğlu gibi sever ve tüm işlerini yürütmesi içi ona devreder. Sırasıyla Öğrenci, Maden Mühendisi ve İş adamı oalrak ekranlara gelen Kemal artık çok güçlüdür. Nihan’ın eşi Emir’in katıldığı bir ihaleye katılarak zarar etmelerini sağladıktan sonra kendileri ile iş yapmak zorunda kalan Emir bey Kemal’i para ile yanına çekmeye çalışsada nafile.

OKU ➤  Seda Sayan ile Erkan Çelik ayrıldı?

KARA SEVDA DİZİSİ OYUNCULARI

Kara Sevda dizisinin başrollerini Burak Özçivit ve Neslihat Atagül birlikte paylaşıyorlar. Zerrin Tekindor, Kürşat Alnıaçık, Kaan Urgancıoğlu, Melisa Aslı Pamuk, Burak Sergen, Barış Alpaykut, Zeyno Eracar, Orhan Güner, Neşe Baykent, Rüzgar Aksoy, Hazal Filiz Küçükköse, Gökay Müftüoğlu, Çağla Demir ve Metin Coşkun gibi isimler diziye renk katacaklar.

 

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın