PAYLAŞ

ALİ ASAF GEÇMİŞİYLE YÜZLEŞİYOR!

Show TV’nin beğeniyle izlenen dizisi Kalp Atışı’nın 18. bölüm 2. tanıtımı yayınlandı. Eski karısının gelişiyle Ali Asaf’ın unutmak istediği gerçeklerin gün yüzüne çıktığı, hastanede işlerin giderek karıştığı tanıtımda ameliyata girecek Alp’in, Esma ile vedalaştığı duygusal sahne izleyenleri derinden etkiledi. Olaylar karşısında umutsuzluğa düşen Eylül’ün “bu defa neden farklı olacağını sandım ki!” diyerek kırgınlığını dile getirdiği anlar dikkat çekti. Cuma günleri ekrana gelen ve ilgiyle izlenen Kalp Atışı’nın yeni bölümünde neler olacağı merakla bekleniyor.

Kalp Atışı’nın Cuma akşamı ekrana gelecek 18. bölümünde; Eylül, mutluluğunu bir kenara koyup kız kardeşini bulmak için harekete geçer. Aynı anlarda Ali Asaf hastaneden gelen acil bir telefonla hiç beklemediği geçmişiyle yüzleşir. Eski karısı Nazlı, dinmeyen acısıyla yıllar sonra yeniden Ali Asaf’ın karşısındadır. Ali Asaf bu karşılaşmayla sarsılmış olsa da Eylül onun yanındadır. Ve bunun simgesi olacak kutuyla onun yanına gider. İpek’in ölümle burun buruna geldiği anda ise Alp başka bir savaşın içindedir. Bir uçurumun kenarında son isteklerini yerine getirir. Herkese büyük bir ders vererek. Mutluluk sanıldığı kadar uzakta değildir. Aşk elbette kazanacaktır.

Kalp Atışından Bir Tanıtım Daha

Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği,yönetmenliğini Aytaç Çiçek’in yaptığı,senaryosunu Makbule Kosif, Eda Tezcan, Melis Veziroğlu Yılmaz, Meryem Demirli ve Ahmet Ruhan Arca’nın yazdığı Kalp Atışı’nın başrollerinde; Gökhan Alkan ve Öykü Karayel’e Ali Burak Ceylan, Merve Çağıran, Hakan Gerçek, Tuğçe Kumral, Fatih Dönmez, Metin Coşkun, Devrim Atmaca, Hasan Şahintürk, Selahattin Paşalı, Başar Doğusoy, Burcu Türünz ve Erdem Kaynarca eşlik ediyor.

OKU ➤  Görevimiz Tehlike 6'nın çekimleri Paris'te devam ediyor

Kalp Atışı’nın merakla beklenen yeni bölümü 3 Kasım Cuma saat 20.00’de Show TV’de!

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın