PAYLAŞ
Hacı Sabancı’nın Özge Ulusoy’u terk etme nedeninin, yakaladığı mesajlar olduğu ortaya çıktı. Mesajlarda Özge, Hacı’nın annesine küfürler etmiş.
Instagram’da magazin ünlüleri hakkında yorumlar yazan ‘magagenius’ isimli hesaptan çok çarpıcı bir iddia ortaya atıldı. Bu iddiaya göre, Hacı Sabancı, Özge Ulusoy’un telefonunu karıştırırken annesiyle yaptığı özel konuşmaları görmüş ve onların arasında annesi Arzu Sabancı hakkında ağza alınmadık küfürlerin olduğu mesajlaşmaları görmüş.Mesajlar okumasının ardından ilişkiyi bitirmiş.
"Kalitesiz Sıfatı O Kız İçin İltifat Kalır"

ÖZGE AĞZA ALINMAYACAK SÖZLER SÖYLEMİŞ

İlişkinin neredeyse başından beri Arzu Sabancı’nın kendisine tavır almasını hazmedemeyen Özge Ulusoy’un annesine bu tavırlardan rahatsız olduğunu küfürlü bir dille ortaya koyduğunu gören Hacı Sabancı o an ilişkisini bitirme kararı almış.

“ÖZGE’NİN BU KADAR KALİTESİZ OLACAĞINI DÜŞÜNMEMİŞTİM”

Hatta bu sürpriz kararın nedenini merak eden yakınlarına da ”Özge’nin bu kadar kalitesiz olabileceğini hiç düşünmemiştim” diye dert yanmış.
"Kalitesiz Sıfatı O Kız İçin İltifat Kalır"

HACI SABANCI’DAN İDDİALARA YANIT

Böylesine sert ve çarpıcı iddiaların ortaya atılmasının ardından Özge Ulusoy konuyla ilgili sessizliğini korurken Hacı Sabancı’dan açıklama geldi. Hacı Sabancı, haberi yapan ‘Magagenius’ hesabına attığı şu mesajla olayı doğruladı: ”Aldığınız duyum doğru olduğu gibi ‘Kalitesiz’ sıfatı o kız için iltifat kalır.”
"Kalitesiz Sıfatı O Kız İçin İltifat Kalır"
OKU ➤  Ekranların iddialı dizisi final yapıyor

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın