PAYLAŞ

Kadir Doğulu’ya Dubai’de gözaltı şoku

Ünlü oyuncu Kadir Doğulu, arkadaşları ile birlikte gittiği Dubai’de havalimanında görevli polislerin kontrolüne takıldı.

Kadir Doğulu arkadaşlarıyla gittiği Dubai’de hiç beklemediği bir şey yaşadı.

Yaşadıklarını Instagram’ın story bölümünden anlatan Kadir Doğulu, “Kendileri davet ettiler beni buraya” diyerek şunları söyledi:

İNANILIR GİBİ DEĞİLSİNİZ!

“Dubai’de havalimanındaki polisler bana ilkokul öğretmenimi hatırlatıyor. Konuşma! Gülme! Bakma! Kalkma! İnanılır gibi değilsiniz… 4 saat sonra çıkabildik Dubai Havaalanı’ndan. Tam 4 saat sonra! Sebebini bilmiyoruz! Kesinlikle bilmiyoruz! Hiçbir şey söylemiyorlar… Sonra gelip özür dilediler bizden. 4. saatin sonunda şu şekilde kurtulduk: ”Sizin ülkenizi istemiyorum. Ben buraya davet üzerine geldim. Pasaportumu verin” dedim. İş ciddiye bindi. Bir dakika bile durmak istemiyorum burada. Sabah ilk uçakla geleceğim.”

Kadir Doğulu kimdir?

Abdulkadir Doğulu (d. 19 Nisan 1982; Mersin), ya da kısaca Kadir Doğulu Türk oyuncu ve model. Kadir Doğulu 19 Nisan 1982 yılında Türkiye’nin Mersin şehrinde doğdu.

İlk olarak 2010’da Kanal D’de başlayan ve ardından Star TV’de yayınlanan Küçük Sırlar dizisinin başrollerinden birini oynadı. 2011’de sona eren dizi ile oyunculuğa tam anlamıyla adım atmış oldu.

2016 yılında Fox Tv’de yayınlanan ” Bana Sevmeyi Anlat” adlı dizide “Alper” rolüne hayat vermiştir. Dizi 30 Ocak 2017’de sona ermiştir. Müzisyen ve modacı olan Kemal Doğulu’nun kardeşidir. Neslihan Atagül ile evlidir.

Hande Yener’in Romeo şarkısının klibi

Bundan önce Hande Yener’in Romeo şarkısının klibinde rol almıştır. Ardından sonraki televizyon sezonunda Show TV’de yayınlanan Gani Müjde’nin yazmış olduğu Pis Yedili adlı dizide yine başrol oynadı.

OKU ➤  Doğulu Kardeşler Babalarının Mirasını Reddetti

Ancak diziden ayrıldı ve FOX’ta başlayan ve ardından Show TV’de yayınlanan Fatih Harbiye adlı dizide Macit rolünü canlandırdı.

Mehmet Giray Han

2015 yılının Şubat ayında ATV’de başlayan Sevdam Alabora dizisinde Gökhan rolünü canlandırdı.

Kasım 2015’te Star TV’de yayınlanmaya başlayan Muhteşem Yüzyıl Kösem adlı dizide Mehmet Giray Han’ı canlandırmaktadır.

2016 yılında Fox Tv’de yayınlanan ” Bana Sevmeyi Anlat” adlı dizide “Alper” rolüne hayat vermiştir.Dizi 30 Ocak 2017’de sona ermiştir.

Neslihan Atagül ile evli

Müzisyen ve modacı olan Kemal Doğulu’nun kardeşidir. Neslihan Atagül ile evlidir.

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın