PAYLAŞ
Jennifer Lopez

Jennifer Lopez’den Manto Giymenin En Havalı Yolu

2017, Jennifer Lopez için muhteşem başladı. Drake ile yeni bir aşka yelken açan yıldız, yeni bir albüm için de kolları sıvadı. Şu aralar aşkta ve işte bir türlü yakalanamayan kusursuz dengeyi kurabilmiş olmanın keyfini süren JLo’nun hayatındaki mutluluk ışığı stiline de yansımış.

Jennifer Lopez

Her daim göz kamaştıran şehvetli kodlarla karşımıza çıkan Jennifer Lopez, bu sefer daha yalın bir görünüme bürünse de havasından hiçbir şey kaybetmiyor. İmzası haline gelen at kuyruğu, ifadeyi güçlendiren makyajı ve kusursuz fiziği ile giydiği her parçayla bütünleşen

JLo’dan öğrenilmesi gereken en önemli detay:

Vücudunu iyi tanımak ve özgüven.

Jennifer Lopez Kimdir?

Jennifer Lynn López (24 Temmuz 1969), ABD’li oyuncu, şarkıcı, moda tasarımcısı, dansçı ve yapımcı.

Gösteri dünyasına katılmaya 1986’da oynadığı My Little Girl filminde aldığı küçük bir rolden sonra karar verdi. Lopez 1993’te oyuncu olmaya karar verinceye kadar kaldığı In Living Color’da Fly Girl dansçısı olarak 1991’de ilk büyük işini elde etmiştir. Lopez’in ilk başrol filmi 1997’de oynadığı Selena adlı biyografik bir filmdir. Gelecek yılda Lopez Out of Sight filmiyle 1 milyon $ üzerinde kazanan ilk Latin oyuncusu olmuştur. 1999’da ilk stüdyo albümü On the 6’le müzik kariyerine giriş yapmıştır.

2001’de ikinci stüdyo albümü J. Lo ve filmi The Wedding Planner’ın aynı anda yayınlanmasıyla Lopez aynı haftada albümü ve filmi 1 numaralı olan ilk kişidir. 2002’deki remix albümü J to tha L–O! The Remixes tarihte ilk kez US Billboard 200’e 1 numaradan giriş yaparken 2007’deki beşinci stüdyo albümü Como Ama una Mujer Amerika’daki İspanyolca bir albüm için ilk haftada en yüksek satış rakamlarına sahip olmuştur. Lopez kendini film ve müzik endüstrilerinde önemli bir kişi olarak belirler. 75 milyon albüm satışlarıyla ve giderek artan 2 milyar $ film satışıyla Lopez Amerika’daki en etkili Latin sanatçı olmasının yanında aynı zamanda en çok para kazanan Latin oyuncudur.

OKU ➤  'Acun Ilıcalı, İlhan Mansız'ı kıskanıyor'

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın