PAYLAŞ

Skandalların eksik olmadığı izdivaç programında gelin adayı Esin’in, gecenin bir yarısı Serkan’ın kapısına dayanması damga vurdu.

İzdivaçta gelin adayı Esin, damat adayının kapısına dayandı! Hafta içi her gün Star Tv ekranlarında yayınlanan “Zuhal Topal’la” programına Esin’in Serkan’ın kapısına gitmesi damga vurdu.

“ESİN GÜVENİMİ KIRDI” DEMİŞTİ

Geçtiğimiz hafta locanın beğenilen gelin ve damat adaylarından Esin ve Serkan, arasındaki ilişki sona ermişti. Esin’in Serkan’a evde olduğunu söyleyip, gece tasvip etmediği kız arkadaşlarıyla dışarı çıktığını öğrenen Serkan; “Esin güvenimi kırdı. Bu ilişki bitti” diyerek locaya oturmuştu.

SERKAN’IN KAPISINA DAYANDI

O günden beri pes etmeyen Esin, Serkan’ın gönlünü kazanmak için elinden geleni yaptı. İstanbul’da yağan yağmura rağmen geçtiğimiz akşam Serkan’ın kapısına giden Esin, Serkan’ın annesine yazdığı mektubu Serkan’a verdi. Esin ve Serkan, dün canlı yayındaydılar.

MEKTUBU ESİN’E İADE ETTİ

Esin ve Serkan, bugün canlı yayındaydılar. “Annesinin mektubu okuduğunu ve Esin’e geri gönderdiğini” söyleyen Serkan, Esin’e; “Her çocuk annesinin kıymetlisidir ben de öyle.. Annem, benim burada yaşadıklarımı, ağladığımı gördü. Dua et mektubu okudu. Okumadan da geri gönderebilirdi” diyerek, mektubu Esin’e iade etti. “Çok üzgün olduğunu, elinden gelen her şeyi yaptığını söyleyen Esin; “Serkan, ortada güvenini geri kazanamayacağım bir olay yok. Pişman olacağın şeyler yapıyorsun” dedi. Geri adım atmayan Serkan, Zuhal Topal’dan izin alarak dışarı çıktı. Zuhal Topal, Esin’i de Serkan’la birlikte dışarı gönderdi.

OKU ➤  Hatice Şendil’in acı günü

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın