PAYLAŞ

İşte Terminatör ile oğlunun son halleri… Arnold Schwarzenegger’in oğlunun dikkat çeken kiloları… Yapılı vücuduyla ünlü olan aktör Arnold Schwarzenegger’in 19 yaşındaki oğlu Christopher Schwarzenegger, babasının aksine fazla kilolu görüntüsüyle dikkat çekti.

‘Terminatör’ filminin yıldızı Arnold Schwarzenegger’in bir süre önce boşandığı eşi Maria Shriver’la evliliğinden dünyaya gelen 19 yaşındaki oğlu Christopher Schwarzenegger, önceki gün annesiyle birlikte Los Angeles’ta görüntülendi.

Annesi Maria Shriver ve 27 yaşındaki ablası Katherin Schwarzenegger’la birlikteyken objektife takılan Christopher Schwarzenegger’in fazla kilolu görüntüsü dikkat çekti.

Daha önce de uzun boyu ve yapılı fiziğiyle bilinen genç Schwarzengger’in hali babasının 19 yaşındaki haliyle kıyaslanarak, “Babasını örnek almamış” yorumları yapıldı.

Şimdi 69 yaşında olan Arnold Schwarzenegger, 1977 yılında 19 yaşındayken böyle görünüyordu.

Michigan Üniversitesi’nde öğrenci olan Christopher Schwarzenegger, ünlü aktörün Shriver ile evliliğinden dünyaya gelen dört çocuğundan biri.

Christopher Schwarzenegger’in Katherine, Christina ve Patrick adında üç kardeşi daha bulunuyor.

Ayrıca Arnold Schwarzenegger’in hizmetçisiyle yaşadığı yasak aşktan olan Joseph adında bir de üvey kardeşi bulunuyor.

Arnold Schwarzenegger: Aynaya bakınca kusmak istiyorum

Kaslı vücuduyle ünlenen Terminatör’ün yıldızı Arnold Schwarzenegger, yaşıyla birlikte artık eskisi gibi olmayan vücudu hakkında yorum yaptı.

Dünyanın en ünlü vücut geliştirmecileri arasında yer alan oyuncu Arnold Schwarzenegger, aynaya baktığında neler hissettiğini itiraf etti.

69 yaşındaki Mr. Olympia vücut şampiyonu, “Aynaya baktığımda kusmak istiyorum” dedi. Bileğini sakatladığı için bir süredir spor yapamadığını ve bu durumun can sıkıcı olduğunu söyledi.

OKU ➤  Kayınpederimle arkadaş gibiyiz

Cigar Aficionado’nun Şubat 2017 sayısına röportaj veren ünlü oyuncu, “Ben kendimle ilgili her zaman çok eleştirildim; en iyi vücuda sahip olduğum zamanlarda bile…” şeklinde konuştu.

“Mr. Olympia’yı kazandığım zaman kendi kendime, bu ödülü bana nasıl verdiklerini sordum. Kendimi hiçbir zaman mükemmel görmedim. Her zaman bir şeyler eksikti” dedi.

Bulunduğu yaşı hissetmediğini söyleyen Schwarzenegger, “20 yıl önce ne yapıyorsam şimdi de tam olarak aynısını yapıyorum” yorumunda bulundu.

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın