PAYLAŞ

İşte gelecekteki Meryem Uzerli! Meryem Uzerli, bir telefon uygulaması üzerinden kendisini yaşlandırdı ve ortaya çıkan fotoğrafı paylaştı.

İşte gelecekteki Meryem Uzerli! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin kadrosuna dahil olan Meryem Uzerli, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafla hayranlarını şaşırttı. Muhteşem Yüzyıl dizisiyle Türkiye’nin tanıdığı bir isim haline gelen Uzerli, ‘Tükenmişlik sendromu’ yaşadığı gerekçesiyle dizisi bitmeden Almanya’ya uçmuş ve burada Can Ateş’le olan ilişkisinden doğan Lara’yı kucağına almıştı. Yeni projeler için yeniden Türkiye’ye dönen Meryem Uzerli, şimdilerde yoğun bir tempoda koşturuyor. Uzerli, bir yandan böylesi bir tempo içinde koştururken bir yandan da sosyal medya hesabından renkli paylaşımlarda bulunuyor.

KENDİSİNİ YAŞLANDIRDI

Henüz 33 yaşındaki Almanya doğumlu Meryem Uzerli, telefonundaki bir uygulama aracılığıyla kendisini yaşlandırdı ve ortaya çıkan fotoğrafı ‘Gelecek’ notuyla paylaştı. Oyuncunun paylaşımı 45 binin üzerinde beğeni aldı.

MERYEM UZERLİ KİMDİR?

12 Ağustos 1983 tarihinde, 4 çocuklu bir ailenin en küçük ve ikinci kızı olarak Almanya Hessen’in Kassel Şehri’nde Türk babadan ve Alman anneden dünyaya gelmiştir. İlerleyen yaşlarında Hamburg’a yerleşmiş ve Schauspiel Studio Frese’de oyunculuk ve tiyatro eğitimi almıştır. İki ağabeyi ve bir ablası vardır. Oyuncu 8 ay süren seçmeler sonrasında Meral Okay‘ın yazdığı, Timur Savcı’nın yapımcılığını yaptığı 2011 yılının dizilerinden olan Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hürrem Sultan rolünü canlandırmıştır.

Uzerli, aynı zamanda Almanya’da birçok dizide ve birçok filmde rol almış bir oyuncudur. Ana dili Almanca olan genç oyuncu, aynı zamanda iyi derecede İngilizce biliyor. Türkçesi ise oynadığı Muhteşem Yüzyıl dizisinde canlandırmış olduğu Hürrem Sultana paralel olacak kadar gelişmiştir.

OKU ➤  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yusuf İslam’ı kabul etti

 

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın