PAYLAŞ

İşte en küçük FETÖ mağduru! Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Sergen Yalçın, Atalay Demirci yüzünden zorda! Hürriyet Yazarı Cengiz Semercioğlu, bugünkü yazısında, “Yetenek Sizsiniz Türkiye”nin 2013 birincisi Atalay Demirci’nin bir FETÖ balonu olduğunun ortaya çıktığını yazarak, birinciliğin bateri performansıyla, konuşmasıyla, sempatikliğiyle bütün Türkiye’nin kalbini kazanarak, ikinci olan Küçük Baha’ya verilmesi gerektiğini yazdı.

Bilndiği gibi, Atalay Demirci hakkında, anayasal düzeni ortadan kaldırmaya teşebbüs etme ve silahlı terör örgütüne üye olma suçlamalarıyla hakkında ağırlaştırılmış müebbet ve 10 yıl hapis isteniyor.

Cengiz Semercioğlu, yazısında şunlara yer verdi:

“Yarışmanın jürisinde Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Sergen Yalçın vardı. Ve Atalay’la birlikte finale küçük yarışmacı Baha Bayırlı kalmıştı. Ama FETÖ, küçücük bir çocuğun hakkını yemekte de beis görmedi.

Küçük Baha’nın final gecesi ekrandaki mahzunluğunu hatırlıyorum. Konfetilerden ve fişeklerden korkup kulise gitmek istemişti.

Atalay da çıkıp ilk teşekkürünü “Beni bugüne kadar programlarına davet ederek destek olan kurumlar ve kuruluşlara teşekkür ediyorum” diyerek yapmıştı.
Neyi kastettiğini şimdi anlıyoruz.

Atalay Demirci’nin kandırılıp kullanıldığını mı, yoksa bilinçli şekilde terör örgütünün üyesi mi olduğunu yargılama sonucunda öğreneceğiz.

Ama ortada, Demirci’nin ağzından ‘örgütün kendisi lehine oy kullandığı’ itirafı varken, Acun Ilıcalı’nın omuzlarına büyük bir sorumluluk biniyor.

2013 “Yetenek Sizsiniz Türkiye” birinciliğini gerçek sahibine teslim etmek.
Küçük Baha’nın çalınan birinciliğini 4 yıl aradan sonra vermek…

OKU ➤  6 Gün Evli Kalmışlardı! İlk Eşe Veda

Eğlence dünyasında FETÖ’nün en küçük mağdurlarından biri Baha’dır.

“Yetenek Sizsiniz Türkiye”nin yeni sezon ilk bölümünde bu mağduriyeti gidermelidir Acun.

Birincilik ödülünü Baha’ya teslim ederken, biz de 4 yıl aradan sonra bateride hangi noktaya geldiğini görmüş oluruz genç yeteneğin.”

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın