PAYLAŞ

Diziye 6. bölümde dahil olacak olan oyuncu, Aşk-ı Memnu’da da rol almıştı.

Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği yönetmenliğini Zeynep Günay Tan ve Deniz Koloş’un yaptığı Star TV’nin büyük beğeni ile izlenen dizisi İstanbullu Gelin’in kadrosuna sevilen yeni bir isim daha eklendi. Yetenekli ve sempatik genç oyuncu Hayal Köseoğlu’da artık İstanbullu Gelin’de.

Diziye 6. bölüm de girecek Hayal Köseoğlu, Hukuk Fakültesi 1. Sınıf öğrencisi Zeynep Gürsoy’u canlandıracak. Görünüşünün aksine erkeklerin ilgi alanlarından hoşlanan Gürsoy, tam bir motor tutkunu. Bu merakı Boran kardeşlerin en küçüğü ve en haylazı Murat’la hızlı bir başlangıç yapmalarına neden olur. Daha İlk görüşte birbirlerinden etkilenen gençlerin arasında sürpriz bir aşk gelişirken ailelerine ait sırlar bu ilişkinin en büyük engeli olacaktır.

Başrollerini Özcan Deniz ve Aslı Enver’in paylaştığı, oyuncu kadrosunda İpek Bilgin, Salih Bademci, Fırat Tanış, Özge Borak, Güven Murat Akpınar, Berkay Hardal, Neslihan Yeldan, Dilara Aksüyek, Nergis Çorakçı, Pelinsu Pir, Eren Balkan, Ahmet Sabri Özmener, Muharrem Türkseven, Hakan Altıner, Nilay Erdönmez, Hira Koyuncuoğlu ve Fatih Koyunoğlu’nun da yer aldığı “İstanbullu Gelin” yeni bölümü ile her Cuma akşamı Star Tv’de.

İSTANBULLU GELİN’İN KONUSU NEDİR?

Annesiz ve babasız büyümek zorunda kalan Süreyya, genç yaşta hayatın yükünü sırtlamış, çok güzel ve gururlu bir genç kızdır. Konservatuar mezunu olan Süreyya, hayatını reklam seslendirerek ve vokal yaparak kazanmaktadır. Hayattaki tek akrabası teyzesi Senem ile birlikte yaşayan Süreyya’nın mütevazi yaşamı, beklenmedik bir anda karşısına çıkan zengin ve karizmatik iş adamı Faruk’a aşık olması ile sonsuza kadar değişir.
Bursa’nın tanınmış ve köklü ailelerinden Boran ailesi içinse bu aşkı kabullenmek hiç de kolay olmayacaktır. Kocasının ölümüyle 4 oğluyla kalan Esma Sultan’ın en gözde oğlu Faruk için bambaşka hayalleri vardır. Kendine ve köklerine uygun gelin adayını çoktan seçmiştir.

OKU ➤  Tuvana Türkay, Alper Potuk ile aşk yaşadığını itiraf etti

Tüm bu gelişmelerden habersiz olan Süreyya ile Faruk ise Bursa’daki aile konağına evlilik haberini vermek üzere gelirler. Ancak bu durum konağın çatısı altına giren herkesin tek hakimi olmak isteyen Esma Sultan için büyük bir şoktur. Esma Sultan’a gelin olmak kolay değildir, özellikle de kendi seçmediyse. Faruk’a olan aşkından güç alan Süreyya, kolay pes etmez, kayınvalidesinin zamanla kendisine alışacağına ve kalbini yumuşatacağına inanmak ister. Ancak Esma Hanım’ın onu kabullenmeye hiç mi hiç niyeti yoktur.

Olaylar geliştikçe neredeyse dört yüz yıldır bütün haşmetiyle ayakta duran konak temellerinden sarsılacak, bütün aile bundan nasibini alacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın