PAYLAŞ

İşletmeci Ali Ünal Reina’nın akıbetini açıkladı!

İstanbul’da 39 kişinin öldüğü ünlü gece kulübü Reina’nın işletmecisi Ali Ünal, orada bir eğlence mekanı yapmayacağını söyleyerek, “O kadar insanın öldüğü yerde eğlence satmak istemiyorum” dedi.

İstanbul’da yılbaşı gecesi IŞİD teröristi Abdulgadir Masharipov’un düzenlediği terör saldırısı sonucu 39 kişinin öldüğü Reina gece kulübünün işletmeci sahibi Ali Ünal, Habertürk’ten Esin Övet’e konuştu.

O kadar insanın öldüğü yerde eğlence satmak istemiyorum. Orada tekrar müzik çalıp insanları ağırlayamam. Caniler yüzünden dünyanın her yerine cenaze yolladık.

Ali Ünal, “Azılı teröristler hepimizi mahvetti. Uyuyamıyorum. Kendi acımız büyük ama onu bir kenara bıraktık. Cenazeler, yaralıların aileleri. Hepsine ulaşıyoruz. Ulaşmaya devam ediyoruz.” dedi.

“TEKRAR MÜZİK ÇALIP İNSANLARI AĞIRLAYAMAM”

Reina’nın akıbeti hakkında konuşan Ünal, “O kadar insanın öldüğü yerde eğlence satmak istemiyorum. Orada tekrar müzik çalıp insanları ağırlayamam. Caniler yüzünden dünyanın her yerine cenaze yolladık. Bir o kadar da yaralı var. Dünyanın en büyük markalarından biri Reina. Bu markayı yaratmışız, evet bu markanın yaşaması lazım ama bize ‘Yaşatın’ diyen de olmadı” ifadesini kullandı.

“REİNA’YI O ARAZİDE YAPMAK İSTEMİYORUM”

“Tamamen bırakacak mısın bu işleri?” sorusuna yanıt veren Ünal, “Bu işi yapıyorum, bu işten anlıyorum. Bu işten para kazanıyorum. Yiyecek içecek sektörü ile ilgili her şeyi yapıyorum. Düğün-davet yapıyorum. Büfe de işletebilirim. Ama Reina’yı o arazide yapmak istemiyorum” şeklinde konuştu.

“ÖLEN İNSANLAR GÖZÜMÜN ÖNÜNDE DURUYOR”

Saldırı sonrası mekanın içi hakkında konuşan Ünal, “Açıyorum desem bu akşam açarım. Bu konuda bir sorun yok. Sorun bizim ruh halimizde ve psikolojimizde. Orada ölen insanlar gözümün önünde duruyor. Orada nasıl müzik çaldırırım?” dedi.

OKU ➤  Denizin Üzerinde Bir İlk Yaşanacak!

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın