PAYLAŞ
Ayşe Hatun Önal’ı kıskandığı için ‘Seviyorsun’ klibini çölde çektiği haberlerine ateş püsküren Hande Yener, Ne oldu cool takılıyordun? İşin fos çıktı canım! dedi. İşte, ‘işin fos çıktı canım!’ başlıklı haberimiz…
 Hande Yener, Ayşe Hatun Önal’ın ABD’de çektiği ‘Olay’ klibini kıskandığı gerekçesiyle ‘Seviyorsun’ parçası için çölde kamera karşısına geçtiği haberlerine ateş püskürdü.

İşin fos çıktı canım! dedi.

Twitter sayfasında, fizy’de 2016 yılının en çok dinlenen ismi olduğu kareyi profil fotoğrafı yapan şarkıcı, “Bu ülkede benim için kıskanılacak ne ses, ne görüntü, ne de aşk var” diye yazdı.

İşin fos çıktı canım!

Ardından ‘Mor’ parçasının 91 milyon tıklanmasını yayınlayan Hande Yener, “Gururlanacak işin, sesin ve duruşun olsun yeter ki” notunu paylaştı.

Ne oldu çok cool takılıyordun?

Hayranlarının yorumlarına yanıt veren şarkıcı, “Parayla haber yaptırıp, bana soru sorulacağını, gündeme geleceğini, diğer meşhur ettiklerim gibi olacağını sanıyor. Ne oldu çok cool takılıyordun? İşin fos canım” diyerek Önal’a gönderme yaptı.

Çekemeyen insanlar seni buluyor

Hande Yener, bir takipçisinin “Çekemeyen insanlar seni buluyor” yorumuna ise, “Zengin sevgililer işe yaramaz. Aslan gibi olacaksın ki, millet saygı duysun. Parayla starlık bu kadar. Ünlü ama müzik listelerinde yok olarak anılır, diğerleri gibi” yanıtını verdi.

işin fos çıktı canım… Popüler şarkıcılar Demet Akalın ve Hande Yener arasındaki rekabet sosyal medya üzerinden yapılan atışmalarla sürüyor.

Demet Akalın, hayranı üzerinden Hande Yener’e de ağır göndermede bulundu

Popüler şarkıcılar Demet Akalın ve Hande Yener arasındaki rekabet sosyal medya üzerinden yapılan atışmalarla sürüyor.

OKU ➤  Sosyete bu nikaha şaştı kaldı!

Demet Akalın ve Hande Yener arasındaki tatlı sert atışmalar kimi zaman dozunu aşıyor.

İkisi de müzik dünyasının önemli isimlerinden olmasına rağmen sosyal medya hesapları üzerinden birbirleri hakkında yaptıkları şaşırtıcı yorumlarla zaman zaman takipçilerini de karşı karşıya getiren ikiliden yeni bir polemik daha geldi.

Demet Akalın bir takipçisine verdiği cevap üzerinden Hande Yener hakkında sert ifadeler kullandı.

Demet Akalın bir takipçisine verdiği cevap üzerinden Hande Yener hakkında sert ifadeler kullandı.

Akalın, hakkında kötü yorumlarda bulunan takipçilerine: “Bunlar ruh hastasının köpekleri, zerre umrum değil. Ama size bulaşmalarına izin vermem. Çirkiniz he, çirkin halimizle koskoca Demet Akalın olduk işte idare etsinler. Bu kadar sevilmemelerinin sebebi ben değilim ne yazık ki… Ona üzülsünler” mesajını verdi.

HANDE YENER’DEN REKOR AÇIKLAMASI

Demet Akalın, bir hayranı üzerinden Hande Yener’e gönderme yaparken, Yener de iddialı bir albümle geleceğinin müjdesini verdi ve yine zirvede rakipsiz olduğu imasında bulundu. İşte o paylaşım:

Demet Akalın, bir hayranı üzerinden Hande Yener’e gönderme yaparken, Yener de iddialı bir albümle geleceğinin müjdesini verdi ve yine zirvede rakipsiz olduğu imasında bulundu.

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın