PAYLAŞ

İsimsizler’in askerlerle ilk bölüm heyecanı

İsimsizler’in askerlerle ilk bölüm heyecanı… Başrollerinde Uğur Güneş, Bülent Alkış, Sedat Mert ve Algı Eke gibi isimlerin yer aldıkları ‘İsimsizler’ önceki akşam ilk bölümüyle Kanal D’de ekrana geldi.

Oyuncular diziyi Bursa İl Jandarma Komutanlığı’nda asker ve polislerle birlikte izledi.

Gecede, üzerlerinde şehit isimlerinin yazılı olduğu künyeler Bursa İl Jandarma Komutanlığı tarafından tüm misafirlere hediye edildi.

İsimsizler’in askerlerle ilk bölüm heyecanı… Hikaye ve Künye

Fatih, genç, başarılı, umut vaat eden bir diplomat adayıdır. Türkiye Cumhuriyeti’nin yurt dışı temsilciliklerinden birine atanmış, görevine başlayacakken Virankaya’dan gelen acı haber hayatını değiştirir. Çünkü Virankaya Kaymakamı şehit edilmiştir. Fatih Başkan’ın desteğini alarak onun yerine kaymakam olmaya gönüllü olur.

Ülkesi için masa başında rahat bir görev yapmaktansa ateş altında olmayı tercih etmiştir. Yüreği vatan sevgisi ile dolu, devletini ana babası yerine koyan 7 kişilik ekibiyle at izinin it izine karıştığı Virankaya’ya gider.

İsimlerini ancak tarihin satır aralarından okuyup yüreklerinde hissedecek olanların bildiği bu ekip, görünmez düşmanlarıyla savaşırken önce o düşmanların maskelerini düşürmek zorundadır. Çünkü düşman onlar gibi mert değildir. Kullandığı kuklaları vardır.

Yönetmen : Osman Kaya

Yapımcı : Ahmet Kayımtu, Yusuf Esenkal, Serdar Öğretici

Yapım : Barakuda Film – Es Film

Senaryo : Mustafa Burak Doğu, Serkan Birlik, Ayça Mutlugil, Hale Çalap

Oyuncular: Uğur Güneş (Fatih), Bülent Alkış (Dayı), Sedat Mert (Olcay), Taner Ertürkler (Ahmet), Volkan Keskin (Kürşad), Çağkan Çulha (Murat), Musab Ekici ( Derman), Sera Kutlubey (Seher) ve Algı Eke (Elif)

OKU ➤  Gamze Özçelik Suç Duyurusunda Bulundu!

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın