PAYLAŞ

İsimsizler! Bu akşam başlıyor. Bu diziyi kaçırmayın

Yapımcılığını Barakuda Film&Es Film’in üstlendiği ‘İsimsizler’, bu akşam Kanal D’de izleyicisiyle buluşacak.

Osman Kaya’nın yönetmenliğini yaptığı dizinin senaryosu Mustafa Burak Doğru, Serkan Birlik, Ayça Mutlugil ve Hale Çalap imzası taşıyor.

Uğur Güneş, Bülent Alkış, Sedat Mert, Taner Ertürkler, Volkan Keskin, Çağkan Çulha, Musab Ekici, Sera Kutlubey ve Algı Eke’nin başrolleri paylaştıkları ‘İsimsizler’, sekiz cesur adamın terörle mücadelesini anlatıyor.

İsimsizler 1. Bölüm Fragmanı yayında!

Allah’ım vatanımızı ve evlatlarımızı koru! Bu diziyi kaçırmayın.
Allah’ım vatanımızı ve evlatlarımızı koru! Bu diziyi kaçırmayın.

Ülkesi için masa başında rahat bir görev yapmaktansa ateş altında olmayı tercih eden Fatih ve ekibinin hikayesi İsimsizler yarın başlıyor.

İsimsizler, ilk bölümüyle bu akşam saat 20.00’de Kanal D’de!

Hikaye ve Künye

Fatih, genç, başarılı, umut vaat eden bir diplomat adayıdır. Türkiye Cumhuriyeti’nin yurt dışı temsilciliklerinden birine atanmış, görevine başlayacakken Virankaya’dan gelen acı haber hayatını değiştirir. Çünkü Virankaya Kaymakamı şehit edilmiştir. Fatih Başkan’ın desteğini alarak onun yerine kaymakam olmaya gönüllü olur.

Ülkesi için masa başında rahat bir görev yapmaktansa ateş altında olmayı tercih etmiştir. Yüreği vatan sevgisi ile dolu, devletini ana babası yerine koyan 7 kişilik ekibiyle at izinin it izine karıştığı Virankaya’ya gider.

İsimlerini ancak tarihin satır aralarından okuyup yüreklerinde hissedecek olanların bildiği bu ekip, görünmez düşmanlarıyla savaşırken önce o düşmanların maskelerini düşürmek zorundadır. Çünkü düşman onlar gibi mert değildir. Kullandığı kuklaları vardır.

OKU ➤  Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı bakın nerede tanışmış

Yönetmen : Osman Kaya

Yapımcı : Ahmet Kayımtu, Yusuf Esenkal, Serdar Öğretici

Yapım : Barakuda Film – Es Film

Senaryo : Mustafa Burak Doğu, Serkan Birlik, Ayça Mutlugil, Hale Çalap

Oyuncular: Uğur Güneş (Fatih), Bülent Alkış (Dayı), Sedat Mert (Olcay), Taner Ertürkler (Ahmet), Volkan Keskin (Kürşad), Çağkan Çulha (Murat), Musab Ekici ( Derman), Sera Kutlubey (Seher) ve Algı Eke (Elif)

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın