Irmak Ünal’a Doğum Günü Sürprizi

Oyuncu Irmak Ünal, Önceki gün ailesi ve yakın dostları tarafından hazırlanan doğum günü ile şaşkınlık yaşadı.

PAYLAŞ
Oyuncu Irmak Ünal, Önceki gün ailesi ve yakın dostları tarafından hazırlanan doğum günü ile şaşkınlık yaşadı.
Sevgililer Günü sebebiyle Forum İstanbul’da düzenlenen etkinlikte karaoke yapmak İçin odaya giren güzel oyuncu sevdiklerini ellerinde pastalar ile görünce sevinç çığlıkları attı. Son günlerde spora olan tutkusu ile karşımıza çıkan fit anne kırkıncı yaşını kutladı.
Ünal, sürpriz doğum günü için şöyle konuştu: ‘Karaoke yapmak için geldim ailemi görünce çok şaşırdım. 30’lu yaşlarımı uğurladım. Tecrübelerimle yeni bir yaşa daha giriyorum. Bugüne kadar yaşadığım en güzel sürprizlerdendi.’ Dedi.  Pasta mumlarını üfledikten sonra dileğini paylaşan Ünal, “Güzel bir ülke diliyorum. Anlayışın bol olduğu, kalplerin sevgi taştığı, sevdiklerimizin yanımızdan ayrılmadığı nice güzel yıllara” diyerek röportajı sonlandırdı.

IRMAK ÜNAL KİMDİR?

Irmak Ünal, 15 Şubat 1977 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Babası tiyatrocu Cihan Ünal, annesi manken Sabiha Tarhan’dır. Babası daha sonra annesinden boşandı 1983 yılında sinema oyuncusu Türkan Şoray ile evlendi. O evliliğinden de Yağmur Ünal (d.1985 ) adında bir kız kardeşi oldu. İlkokul ve orta eğitimini Yükseliş Kolejinde okuyarak 1994 yılında mezun oldu. Ardından Bilkent Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü’nden 1998 yılında mezun oldu.
Üniversitede okuduğu yıllarda radyoculuğa merak sararak Radyo Bilkent’in kuruluşunda katkısı oldu. Daha sonra Radyo Mydonese’da kendi yapımcılığını üstlendiği programları sundu.
1998 yılında San Francisco’da Academy Of Art Üniversitesi’nde Sinema Televizyon Bölümü’ne başladı. 2002 yılında diplomasını aldı.

OKU ➤  Kötü Haberi Sosyal Medyadan Paylaştı! Kerimcan'a Ne Oldu?

2000 yılında San Francisco’da Bela Union Theatre ile beraber, bir sezon boyunca Demon Industry isimli oyunla tiyatro sahnesinde boy gösterdi.

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın