PAYLAŞ

İrem Derici estetikte Ajda Pekkan’a rakip olduğunu söyledi

Popçu İrem Derici, son bir yılda yaşadığı fiziksel değişim ile iş hayatı ve özel hayatına ilişkin çarpıcı açıklamalar yaptı.

Bir yılda verdiği 25 kiloyla, değişen görüntüsüyle, radyocu eşi Rıza Esendemir’den boşanmasıyla, hızlı yükselişiyle ve Selami Şahin’in oğlu Lider Şahin’le yaşadığı ilişkisiyle son dönemin en çok konuşulan şarkıcılarından İrem Derici, özel hayatından, iş hayatına her şeyi anlattı.

Posta Gazetesi’nden Armağan Çağlayan’a konuşan ünlü popçu, ilk zamanlar dış görünüşü önemsemese de, yaşı 30’a yaklaşınca güzellik takıntısı oluşmaya başladığını söyledi.

Erkek arkadaşıyla iyi giden bir ilişkisi olduğunu anlatan Derici, Lider Şahin’in annesiyle de hiç problemi olmadığını dile getirdi.

Oturduğu evden taşınma sebebi olarak, kirayı ve depozitoyu dolar üzerinden ödemesini gösteren Derici, henüz birikim yapamadığını, tüm parasını kendisine ve dünyayı dolaşmaya ayırdığını belirtti.

3 BURUN, 1 GÖĞÜS, DİŞ, SAYISIZ BOTOKS…

Geçtiğimiz aylarda göğüs büyütmesiyle çok konuşulan ünlü şarkıcı, “Bu hızla Ajda Pekkan’ı geçeceğim. 3 burun, bir göğüs, sayısız botoks, diş… Ne yaptırayım başka? ‘Ağzını diktir, büyük’ diyorlar. Kusura bakmayın sevenlerim, öyle bir plastik cerrahi daha gelişmedi” dedi.

OKU ➤  Gürkan Uygun, Kadir İnanır ile başrol oynayacak

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın