PAYLAŞ
BİR YARIŞMADA ADINI DUYURUP, POP MÜZİĞİNİN YÜKSELEN İSİMLERİNDEN OLAN İLYAS YALÇINTAŞ, ESKİŞEHİR'E GELEREK SEVGİLİLER GÜNÜ İÇİN İMZA GÜNÜ VE MİNİ BİR KONSER GERÇEKLEŞTİRDİ. (BURAK TEKİN - MUSTAFA KAPLAN/ESKİŞEHİR-İHA)

Bir yarışmada adını duyurup, pop müziğinin yükselen isimlerinden olan İlyas Yalçıntaş, Eskişehir’e gelerek Sevgililer Günü için imza günü ve mini bir konser gerçekleştirdi.

BİR YARIŞMADA ADINI DUYURUP, POP MÜZİĞİNİN YÜKSELEN İSİMLERİNDEN OLAN İLYAS YALÇINTAŞ, ESKİŞEHİR’E GELEREK SEVGİLİLER GÜNÜ İÇİN İMZA GÜNÜ VE MİNİ BİR KONSER GERÇEKLEŞTİRDİ.

Belki bir film projesi olabilir

Müzik dışında başka projelerde yapacağının sinyallerini veren Yalçıntaş, “Belki bir film projesi olabilir. Oyunculuk yapmayı istiyorum. Eskiden beri kendimce yapıyordum. Okul dönemlerinde piyeslerde, tiyatrolarda görev aldım. Belki böyle bir proje olabilir. Tabi kısmet bu işler olursa olur. Çünkü onu çok bu işi gerçekten yapan, oyuncu olan arkadaşlarım var. Oyuncu değilim, ben müzisyenim. Ama olursa öyle bir şey isterim yani” dedi.
ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. tarafından yönetilen Espark Alışveriş Merkezi’nde Sevgililer Günü için yapılan organizasyona katılan İlyas Yalçıntaş, bu sefer çiftler için söyledi. ‘İncir’ ve ‘İçimdeki Duman’ şarkıları ile internette tıklanma rekoru kıran sanatçı, Eskişehir’de hayranlarıyla buluşarak söylediği şarkılarla kulakların pasını sildi. Bugüne kadar gerçekleştirdiği imza günlerinde on binlerce hayranıyla bir araya gelen İlyas Yalçıntaş, hem sevenlerinin sorularını yanıtladı hem de fotoğraf çektirdi.

Eskişehir ilk girişinden beri cezbetti

Eskişehir’e ilk defa geldiğini belirten Yalçıntaş, “Gezme fırsatım olmadı. Daha yeni geldim ama gezerim herhalde etkinlikten sonra. Gerçi yorgunlukta var. Günlerdir yollardayız. İmza günü, konserler falan zaten halimizden de belli olur. Yine gezmek istiyorum. Eskişehir çok güzeldi yani ilk girişinden beri biraz cezbetti beni mekanlar falan güzel, modern inşa edilmiş” şeklinde konuştu.

OKU ➤  Kenan İmirzalıoğlu gökdelenden ev aldı

Son olarak Sevgililer Günü ile ilgili konuşan Yalçıntaş, şu ifadeleri kullandı:

“Böyle bir günün olması güzel bir şey. Dünyada herkes birlikte hayatını birleştirmiş olan insanların özel hissettiği, iki tarafında birbirine güzellik yaptığı, bir taraf diğerine hediye almak zorunda değil, iki tarafta birbirine bir şeyler yapıyor. Güzel, özel bir gün olduğunu düşünüyorum.”

BİR YARIŞMADA ADINI DUYURUP, POP MÜZİĞİNİN YÜKSELEN İSİMLERİNDEN OLAN İLYAS YALÇINTAŞ, ESKİŞEHİR’E GELEREK SEVGİLİLER GÜNÜ İÇİN İMZA GÜNÜ VE MİNİ BİR KONSER GERÇEKLEŞTİRDİ.

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın