PAYLAŞ
sadin

Survivor’ın son bölümünde ünlüler takımı ile gönüllüler takımı bu haftaki ikinci dokunulmazlık oyunu için karşı karşıya geldi. Eleme konseyine kalacak 2 kişinin daha belirleneceği dokunulmazlık oyununu gönüllüler takımı kazandı.

BERNA VE ŞAHİKA ELEMEYE KALDI

Ünlüler takımının kendi arasında oynadığı bireysel dokunulmaz oyununu ise Furkan Kızılay kazandı. Eleme konseyinde ünlüler takımından adı en çok yazılan Berna ile Furkan’ın adını verdiği Şahika Survivor’da elemeye kaldı. Bugün oynanacak ödül oyunundan sonra salı günü veda konseyi yapılacak. Böylece Çılgın Sedat, Sabriye, Berna ve Şahika’dan en az oyu alan Survivor’dan elenecek.

DUYGU DOLU ANLAR: SADİN BABA OLDUĞUNU ÖĞRENDİ

Gönüllüler takımında yer alan Sadin Bakır’a ise Acun Ilıcalı ikinci çocuğunun dünyaya geldiğini söyledi. Müjdeli haberi alan Sadin gözyaşlarına hakim olamadı. Çocuğuna Ömer Seyit ismi verilen Sadin, “Günlerdir bu haberi bekliyordum. Şu an anlatılamaz bir mutluluk içerisindeyim. Vatana millete hayırlı bir evlat olarak yetişecek” açıklamasını yaptı.

Daha sonra ise Acun Ilıcalı tarafından eşiyle konuşmasına izin verilen Sadin, ‘facetime’ görüşmesi sonucunda çocuklarının ve eşinin sağlıklı olduğunu öğrendi.

SURVİVOR SADİN KİMDİR?

Sadin halk oylaması sonucunda adaya katılım hakkı kazandı. Sadin’in seçtiği takım ise Gönüllüler takımı oldu.

Güreşçi olan Sadin Bakır, İstanbul Başakşehir’de yaşıyor ve aslan Gaziantepli. Ata sporu güreşle uğraşıyor ve yıllarca milli takıma hizmet etti. Şu anda antrenörlükle uğraşıyor ve madalyalar kazanacak güreşçiler yetiştirmeye çalışıyor. Survivor’a mücadeleci ruhunu göstermeye ve kendini ispatlamaya geldi. Sadin Bakır Survivor’la ilgili şunları söylemişti:

OKU ➤  Huysuz virjin'den flaş Survivor açıklaması! Seneye...

“Ben güreşçiyim. İstanbul’da yaşıyorum aslen Gaziantepliyiz. Dedelerimden miras kalan ata sporumuz güreşle uğraşıyorum. Yıllarca milli takımlarda ülkeme hizmet ettim. Yıldızlar ve gençler kategorilerinde madalyalar kazandım. Şu anda antrenörlük yapıyorum. Ülkeme hizmet edecek, madalyalar kazandıracak güreşçiler yetiştirmeye çalışıyorum. Aynı zamanda Kırkpınar yağlı güreşleri ile uğraşıyorum. Başaltı pehlivanıyım. Survivor’a mücadeleci ruhumu göstermeye kendimi ispatlamaya geldim. Fırsat olursa kendimi sergilemek istiyorum.”

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın