PAYLAŞ
ilhan mansız

İlhan ve Fatih diskalifiye olacak mı? Survivor’da nefesler tutuldu. Gözler bu akşamda. Eleme gecesi öncesi ödül oyununda İlhan ve Fatih büyük kavga ediyor. Tartışmanın şiddetinden yere düşen yarışmacıları arkadaşları güçlükle ayırıyor. Peki İlhan ve Fatih diskalifiye oldu mu? Dokunulmaz oyununu kaybeden 2 takımdan da Denisa, Erdi, Sabriye ve Adem eleme potasına girmişti. Kavganın ardından İlhan ve Fatih’İn de potaya girme riski var. Survivor’da kim elenecek. Tüm soruların cevabını bu akşam sitemizden öğrenebilirsiniz.

ilhan mansız

KAVGA EDERKEN YERE DÜŞTÜLER

İlhan Mansız ve Fatih Hürkan ödül oyunu sırasında kavgaya tutuşuyor. Araya giren diğer oyuncuların çabasının yeterli olmaması ve ikilinin kavga ederken yere düşmesi gecenin dikkat çekici ayrıntılarından olacak.

Bu kavganın ardından şimdi herkes aynı soruyu soruyor: İlhan ya da Fatih’ten biri diskalifiye olur mu?

SURVİVOR’DA KİM ELENECEK?

Survivor’ın son bölümünde ünlüler takımı ile gönüllüler takımı bu haftaki ikinci dokunulmazlık oyunu için karşı karşıya geldi.

Elemeye konseyine kalacak 2 kişinin belirleneceği dokunulmazlık oyununu finalde gönüllüler takımı kazandı.

Ünlüler takımının kendi arasında oynadığı bireysel dokunulmaz oyununu ise Çılgın Sedat kazandı.

Eleme konseyinde ünlüler takımından adı en çok yazılan Sabriye ile Çılgın Sedat’ın adını verdiği Adem Survivor’da elemeye kaldı.

Bugün oynanacak ödül oyunundan sonra salı günü veda konseyi yapılacak. Denisa, Erdi, Sabriye ve Adem’den en az oyun alan Survivor’dan elenecek. İşte Survivor’ın son haftasında yaşananlar…

OKU ➤  Yeliz Şar'ın Acı Günü

Survivor’ın cumartesi günü yayınlanan bölümünde ünlüler takımı ile gönüllüler takımı dokunulmazlık oyunu için karşı karşıya geldi. Finala kalan yarışmayı kazanan ünlüler takımı oldu.

Gönüllüler takımının kendi arasında oynadığı bireysel dokunulmazlık sembolü oyununu ise Volkan kazandı.

Ada konseyinde gönüllüler takımından adı en çok yazılan Denisa elemeye kalan ilk kişi oldu.

Bireysel dokunulmazlık sembolünün sahibi Volkan’ın adını verdiği Erdi elemeye kalan ikinci isim oldu.

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın