PAYLAŞ

İlhan Mansız’dan konsey kritiğinde Sabriye itirafı!

‘Survivor 2017’de haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu da kaybeden ünlüler takımında konsey kritiği yapıldı. Bireysel dokunulmazlığı kazanan İlhan Mansız, sert tartışmalar yaşadığı Sabriye Şengül ile yüzleşti.

Ünlüler adasında Sabriye Şengül ile konuşan İlhan Mansız, “Buradaki arkadaşlara da söyledim. Bu hafta seni kesinlikle yazmam. bugüne kadar seni yazdım. Bunu yüzüne karşı söylemekten de çekinmem. Sporcu olduğun için senden hep farklı bir performans bekliyordum. Dalmıyorsun, senden patlayıcı bir güç bekliyorum, mücadele bekliyorum. Hırslı olman lazım, direnç göstermen lazım. Kick boks ringinde gösterdiğinde hırsı, parkurda engellere karşı göstermen gerekiyor” ifadelerini kullandı.

“BENİ DAHA İYİ TANIDILAR”

Son günlerde performansını arttıran Sabriye, “Son birkaç gündür İlhan, Serhat ve Furkan bana iyi davranıyorlar. Bunun sebebi beni daha iyi tanıdılar. Daha önce ani çıkışlarımı kötü niyetli olarak algılıyorlardı. Nasıl bir insan olduğumu öğrendiler” dedi.

İlk kez Sabriye’yi öven eski milli futbolcu, “Sema’nın yokluğunda iletişim ödülünü onun sayesinde kazandık. Futbol oyununda çok önemli bir görev üstlendi. Bugün kızlar arasında mücadele eden tek isimdi. Onu yazma gibi bir lüksümüz yok” şeklinde konuştu.

İlhan Mansız kimdir?

İlhan Mansız (d. 10 Ağustos 1975, Kempten), Türk aktör ve santrafor mevkiinde görev almış eski millî futbolcu.

Aslen Kırım Tatarıdır.

Günümüzde millî buz patencisidir. 2002 Dünya Kupası’nda Senegal’e attığı Altın Gol, Dünya Kupası tarihinin son Altın Gol’ü dür.

OKU ➤  Emre Kaya'nın beklenen klibi yayında

Beşiktaş’ta oynadığı dönemlerde azmi, hırsı ve bireysel yeteneği ile taraftarlarca hep sevilmiş ve takdir görmüştür.

Ayrıca 2017 yılında Survivor yarışmasına katılmıştır.

Almanya’ da doğan ve annesi terzi, babası fabrika işçisi olan İlhan Mansız, 9 yaşındayken annesi kardeşi ve ablası ile birlikte ailesinin memleketi olan Eskişehir’e döndü. 4 yılını Eskişehir’de geçirdi ve ailesinin Almanya’da kalması sebebiyle geri döndü. Almanya’ya dönüşünden sonra burada futbola başladı. Ayrıca kardeşi Erman Mansız da Köln takımının genç takımında oynamaktadır.

SV Lenzfried, FC Kempten ve FC Augsburg altyapılarında oynadığı futbol ve attığı gollerle dikkat çekti. Augsburg takımıyla 1993’te Almanya Gençler Şampiyonluğu, bir sene sonra da Almanya Gençler Kupası’nın sahibi oldu. O sene finalde yendikleri ülkenin köklü takımlarından FC Köln’e transfer oldu.

19 yaşında yaptığı bu transferle futboldan ilk defa para kazandı. Kazandığı ilk parayla kendisine bir müzik seti almıştır. Köln ekibi ile iki yıllık sözleşme imzalayan futbolcu, birinci sene 1. FC Köln II takımında oynayıp, sonraki sene birinci takıma çıkacaktı ancak babasının isteği ile Türkiye’ye gelmeye karar verdi.

 

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın