PAYLAŞ

İhaneti öğrendi sevgilisinin evini bastı. Batuhan Ekşi ile Hazal Adıyaman aşk yaşıyor. Ece Samlı ile evlilik planları yapan Batuhan Ekşi, kalbini rol aldığı dizide aşk yaşadığı Hazal Adıyaman’a kaptırdı. İhaneti öğrenen Samlı, oyuncunun evini bastı.

Dizi içinde dizi! Batuhan Ekşi, ‘Kalbimdeki Deniz’ dizisinde Hazal Adıyaman’la senaryo gereği aşk yaşıyordu.

İhaneti öğrendi sevgilisinin evini bastı. Ece Samlı, ikilinin gerçekten aşk yaşamaya başladığını öğrenince çılgına döndü. Cumartesi gecesi Ekşi’nin Etiler’deki evini bastı. Apartmanın kapısını açmayan yakışıklı oyuncunun, diafondan, “Biz birbirimizi seviyoruz, kusura bakma” demesi eski sevgiliyi kızdırdı.

Gazete Habertürk’ten Neziha Kartal’ın haberine göre Ece Samlı ile evlilik planları yapan oyuncu, kalbini partnerine kaptırdı.

Ece Samlı, ikilinin gerçekten aşk yaşamaya başladığını öğrenince çılgına döndü.

Cumartesi gecesi Ekşi’nin Etiler’deki evini bastı. Apartmanın kapısını açmayan yakışıklı oyuncunun, diafondan, “Biz birbirimizi seviyoruz, kusura bakma” demesi eski sevgiliyi kızdırdı.

Dışarıda “İn aşağı” diye bağıran Samlı, uzun sürede aşağıda kapının açılmasını bekledi. Komşuların seslerden rahatsız olması üzerine ise evinin yolunu tuttu.

Kalbimdeki Deniz’de kavuşmasını beklediğimiz çiftler!

Kalbimdeki Deniz’de her hafta bizi sinirlendiren, üzen, bazen de güldüren olaylar yaşanıyor. Diğer yandan da “aşk” izleyicilere göz kırpıyor. Biz de kavuşmasını sabırsızlıkla beklediğinizi bildiğimiz çiftleri sizin için sıraladık!
1) Mirat-DenizZarif, düşünceli, dürüst, çocuklarına ve yuvasına düşkün Deniz. Son derece güvenilir ve duyarlı, yaşayan her canlıya saygılı ve yardımsever Mirat.
Mirat’la yollarının kesişmesi, kocası Ailhan tarafından hayal kırıklığına uğrayan Deniz’e ilaç gibi geldi. Aralarında bazı yanlış anlaşılmalar olsa bile Mirat’ın kanatlarının altında olmak Deniz’e ve çocuklarına güven veriyor.

Bize öyle geliyor ki, bu iki iyi insanın birlikteliği dünyaya barışı bile getirebilir. 🙂

OKU ➤  Engin Altan Düzyatan'dan Eşine Büyük Jest

2)Ece-Mustafa

Ece lüks içinde büyüdükten sonra hayatın gerçekleriyle karşılaşınca çok zorlandı. Hırçınlaştı, isyan etti ve hatta inkar etti içinde bulundukları durumu.
Mustafa ise babasıyla yaşadığı küçük dünyasında ağırbaşlı, zeki ve efendi bir delikanlı. Ece Mustafa’nın ilk aşkı, Mustafa da Ece’nin manevi değerleri keşfetme yolculuğunda onu çok yardımcı olacak gibi görünüyor.

Onları birlikte her görüşümüzde hadi artık diye mırıldanırken buluyoruz kendimizi.

3)Diyar-Serdem

Diyar, yaşadığı çevre ve bu çevrenin geleneklerine isyan eden, büyük hayalleri olan biri. Serdem ise aşkı için herşeyi yapan kahraman ruhlu bir delikanlı.
Töre kurbanı olan aşıklar birlikte olabilmek için birçok engelle karşılaşıyor. Ne kadar zor olsa da bu aşkın mutlu sona ulaşamasını, Diyar ve Serdem’in korkup kaçmadan birlikte olmalarını istiyoruz.

4) Mehmet-Cemile

Deniz’in sevgi dolu babası Mehmet ve başlarda Fikriye’nin yalanlarına inansa da kısa zamanda doğru yolu bulan temiz kalpli komşu Cemile.

Birbirleriyle yakından ilgilendiklerini, dertleşirken arada küçük göz süzmelerini görmüyoruz sanmasınlar sakın.
Cemile Teyze, Mehmet Amca… İkinci Bahar diye bir şey gerçekten var!

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın