PAYLAŞ

‘Ya Da Boşver’ isimli yeni şarkısıyla gündemde olan İdo Tatlıses, 2 ayda 15 kilo verdikten sonra iddialı bir açıklamada bulundu.

İdo Tatlıses, ‘Ya Da Boşver’ isimli yeni şarkısıyla Yasemin Şefik’in Best Fm’de ki programına konuk oldu.

Yakında on şarkılık bir albüm yapacağını anlatan İdo Tatlıses, eğlenceli tavırları, samimi açıklamalarıyla dinleyicilerden büyük beğeni topladı.

Youtube üzerinden kendi hayatını anlatan bir reality şov programı hazırladığını söyleyen İdo Tatlıses ”Her şeyi yayınlacağım, İbrahim Bey’in sinirlenmelerinden, bağırmalarına, annem de var. Her şey var! Kardashainlar gibi Tatlısesler olarak reality şov olacağız. Bir televizyon kanalında bunu rahat yapabileceğimi düşünmedim. Youtube daha cazip geldi. ”

İdo Tatlıses, ‘Hiç bir kavgaya karıştın mı?’ sorusu üzerine bir anısını anlattı.

”Bana bir şey yapmadan önce size neler yapacağımı bir düşünün dedim. Sanki Ironman’im sus oğlum otur iki dakika değil mi bayağı dayak yedim. Sonradan ben de, onlar da yaptığımız şeyden dolayı birbirimizden özür diledik. Yedim yani dayağımı da ama dayak atmasını da öğrendim ondan sonra. Kavgayı sevmiyorum. Onunla bir yere varılmıyor. Öyle biri değilim ” dedi.

‘YEMİN ETTİM İSTİNYEPARK’TA ÇIPLAK GEZECEĞİM”

2 ayda 15 kilo veren İdo Tatlıses ”Öyle bir şey oldu ki bir arkadaşımı baklavalarla görünce ben niye yapamayacağım dedim. 108 kiloydum. Boyum uzun anlaşılmıyordu ama evde bakıyordum. Şimdi soyunacak yer arıyorum. Yemin ettim İstinyepark’a çıplak gireceğim” diyerek kahkaha attı.

OKU ➤  Ünlü isimlerin son 24 saatteki instagram paylaşımları!
”ANNEM GİBİ BİRİ OLURSA HEMEN EVLENİRİM”

İdo Tatlıses Yasemin Şefik’in ”Sevgilin var mı?” sorusu üzerine ”Olsa söylerdim ama yok. Annem gibi biri olursa hemen evlenirim. 22 yaşında olsam bile evlenirdim. İbrahim Bey çok şanslıymış. İnşallah 30’umda anneme kalsa 40’ıma kadar bekleyeceğim” dedi.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın