PAYLAŞ

Genç şarkıcı İdo Tatlıses, annesi Derya Tuna’nın kendisini kıskandığını belirterek önemli açıklamalarda bulundu.

Genç şarkıcı İdo Tatlıses, annesi Derya Tuna’nın kendisini kıskandığını belirterek, “Biraz bu durumdan tedirgin olmuyor değilim. Annemden dolayı hayati tehlikem olduğunu düşünüyorum ya da birlikte olacağım kişinin bir hayati tehlikesi olacağını düşünüyorum” dedi.

İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo Tatlıses, Uçankuş TV’de yayınlanan ‘Gece Kuşu’ programına konuk oldu.

Genç şarkıcı, kahkahaların eksik olmadığı programda söz ilişkilere gelince, “Annem (Derya Tuna) beni çok kıskanıyor. Bu durumdan biraz tedirgin olmuyor değilim. Annemden dolayı hayati tehlikem olduğunu düşünüyorum ya da birlikte olacağım kişinin bir hayati tehlikesi olacağını düşünüyorum” şeklinde espri yaptı.

DERYA TUNA: İDO ABARTIYOR

“Aslında istediğim annem gibi birisi ama tecrübelerime dayanarak söylüyorum öyle biri yok” diyen İdo, kız arkadaşlarının Derya Tuna’dan biraz çekindiklerini de söyledi.

Canlı yayına telefonla bağlanan Derya Tuna, “Kız arkadaşlarına burun kıvırıyormuşum. Asla öyle bir şey yapmadım, abartıyor. Sadece birkaç tanesine” dedi.

Öte yandan Tuna, “İdo’ya kız arıyorum. Onun mutluluğu benim mutluluğum” diyerek herkesi şaşırttı.

DERYA TUNA KİMDİR?

Derya Tuna 4 kız, 1 erkek kardeşli, kalabalık bir ailenin ama çok mutlu bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldi.

Derya Tuna, İbrahim Tatlıses ile tanıştığı yıllarda o dönem ikinci sınıf bir şarkıcı olarak Yenikapı’daki gazinolarda sahneye çıkan “uvertür” şarkıcıdır.

İbrahim Tatlıses,1983’te Günah filmini çekerken tanıştığı Derya Tuna‘yla ilişkisinden “İdo” (İbrahim) adında bir oğlu oldu.

OKU ➤  İdo Tatlıses'ten ilginç açıklama

Tatlıses, Derya Tuna ile birlikte yaşamaya başlar, Tuna’nın kısa süren sahne hayatı da sona erer. Derya Tuna, daha sonra bir ya da iki filmde daha oynar Tatlıses’le birlikte, o kadar.

Derya Tuna, “uvertür” olarak başladığı iş hayatına 20 yıllık aradan sonra, bir magazin dergisine “köşe yazarı” olarak geri döndü, bir röportajda, ‘Keşke İbrahim Bey’in evlenme teklifini kabul etseydim, hayatım keşkelerle dolu’ demiş.

İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna çifti beraberliklerinin 18’inci yılında yollarını 2001 de ayırdı.

İbrahim Tatlıses‘i sinir etmek için sahneye (Günay Restoran) çıkmaya karar verdiği o yıllarda, transparan giyindiği için 14 Ekim 2002’de Hüseyin Bozan tarafından bacağından vurulmuştur.

Uğur Yücel ile bir projede olmak istiyor. Erkekleri ilgilendirecek bir ticaret işine girmeyi de düşünüyor. Daha sonra da yoksullar için büyük bir AŞEVİ açacağını söylüyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın