PAYLAŞ

‘İçimdeki Fırtına’ dizisi bitti, kavgası bitmedi! Ekran ömrü kısa sürede son bulan dizinin oyuncuları günlerdir isyanda…

Aslan Film’in imza attığı dizi biteli haftalar oldu. Ancak ekran ömrü kısa sürede son bulan dizinin oyuncuları günlerdir isyanda… Merve Boluğur başta olmak üzere dizinin birçok oyuncusunun paralarını alamadıkları öğrenildi. Yapımcının kanaldan tüm alacağını tahsil ettiği halde kendilerine anlaşmalarında yer alan ödemeyi yapmadığını söyleyen oyuncular, paralarını alamazlarsa yasal haklarını arayacaklarını ifade etti.

Başrolünü Yusuf Çim, Merve Boluğur, Burak Yamantürk ile Gizem Karaca’nın paylaştığı “İçimdeki Fırtına” dizisi, geçen haftalarda ekrana veda etmişti. Birbirine düşman iki kardeşin intikam hikayesini beyazcama taşıyan dizi, seyirciden beklenilen ilgiyi görmemiş ve büyük umutlarla başlayan dizi, 6. bölümde ekrana veda etmişti. Öyküsü İpek Kadılar’a ait olan dizinin yönetmen koltuğumda Doğan Ümit Karaca oturmuştu. Dizide Merve Boluğur ile Gizem Karaca, aynı evde iki yabancı gibi büyüyen kardeşleri canlandırmış, projede kötü bir kadını canlandıran Merve Boluğur, kardeşinin sevgilisini elinden almıştı.

İÇİMDEKİ FIRTINA DİZİSİNİN KONUSU:

Çocuklukları boyunca çok iyi anlaşan iki kız kardeşin zaman içerisinde bir birlerine nasıl düşman olduklarının hikayesinin anlatılacağı İçimdeki Fırtına dizisinde ard arda gelişen olaylar ışığında ortaya çıkan sırlar, beklenmedik olaylar sonucunda bambaşka bir gizem kazanır. Bir birlerinin her şeyini bilen bu iki kız kardeş zekalarını sonuna kadar kullanacak ve gizli şekilde bir birlerini en derinden vurabilmek için imkanlarını kullanacaklardır. Farkına olmadan geçmişin sırlarını ortaya çıkaracak olan ikilimiz bazen birbirlerini yıkmak yerine birlikte hareket etmeleri gerektiğini sık sık düşüneceklerdir.

OKU ➤  Şahin’den dönüş sinyali
OYUNCU KADROSU:

Yusuf Çim (Emre Bademli)

Merve Boluğur (Ezgi Kara)

Gizem Karaca (Deniz Kara)

Burak Yamantürk (Fırat Ateş Hazar)

Hatice Aslan (Perihan Bademli)

Levent Can (Selim Kara)

Mehmet Özgür (Galip Erbal)

Tarık Papuççuoğlu (Nusret Deran)

Servet Pandur

Alper Kut

Bilge Şen

Burak Can

Cenk Tunalı

Hazal Şenel

Ceren Benderlioğlu

Nihan Okutucu

Nazmi Kırık

Gürsu Gür

Ayşegül Yıldız

 

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın