PAYLAŞ

İçerde’n dışarıya çıktılar

Çağatay Ulusoy ile Duygu Sarışın, İçerde’n Dışarı’ya çıktılar! Çağatay Ulusoy, geçen hafta aşk yaşadıkları ortaya çıkan sevgilisi Duygu Sarışın’la Boğaz keyfi yaptı. İşte, İçerde’n dışarıya çıktılar, başlıklı haberimiz…

Çağatay Ulusoy, ‘İçerde’ dizisinde rol alan Duygu Sarışın ile birlikte yeni bir aşka yelken açmıştı.

İkilinin bir barda eğlendikleri görüntüleri de bu olayın ortaya çıkmasına neden olmuştu. Çiçeği burnunda âşıkların, rol aldıkları ‘İçerde’ dizisinin setinde de birbirinden ayrılmadıkları ortaya çıktı.

Paparazzi hayranlar bol bol görüntü aldı

İkili, önceki gün set arasında diğer ekip arkadaşları Rıza Kocaoğlu’yla birlikte Kanlıca’da bir kafede oturdu. Bu görüntü, İçerde’n dışarıya çıktılar, şeklinde yorumlandı.

Sahne sonrası birbirlerinin yanına gelen âşıkları hayranları yakaladı. İkilinin sohbetini gören fanatikler, sevgilileri aynı kadraja almayı başardı.

Karşılıklı birbiriyle konuşan ikili, çekildiklerinin farkına varmadan bol bol sohbet etti. (Akşam)

Yılın En İyi Dizisi İçerde!
Galatasaray Üniversitesi tarafından bu yıl 11’incisi düzenlenen “En 2016 Ödül Töreni” dün akşam gerçekleştirilen törenle sahiplerini buldu. Galatasaray Üniversitesi’nde düzenlenen, 2016 yılının en başarılı isimlerine ödül verilen ve Türkiye’nin önde gelen isimlerini bir araya getiren geceye medya ve sanat dünyasından çok sayıda ünlü isim katıldı.

Galatasaray Üniversitesi’nin öğrencilerinin oylarıyla belirlenen bu önemli gecede Show TV’nin reyting rekortmeni dizisi İçerde, “En İyi Dizi” kategorisinde ödüle layık görüldü. Ödülü, İçerde’nin sevilen oyuncuları Bensu Soral, Damla Colbay ve Gözde Kansu aldı.

 

İçerde’n dışarıya çıktılar… Uzun zamandır hayatına kimseyi almayan Çağatay Ulusoy, aradığı aşkı ‘İçerde’ dizisinde polis memurunu canlandıran Duygu Sarışın’da buldu.
İçerde’n dışarıya çıktılar… Çağatay Ulusoy ile aynı dizide rol aldığı Duygu Sarışın arasındaki yeni aşk dedikodusu, magazin kulislerini hareketlendirdi.
İçerde’n dışarıya çıktılar… Uzun zamandır özel hayatıyla gündemde olmayan Çağatay Ulusoy, sonunda yalnızlığına son verdi. Ulusoy, aradığı aşkı kendisi gibi oyuncu olan Duygu Sarışın’da buldu. Bu birliktelik ikilinin kariyerine de yansıdı.
OKU ➤  Arda ile Aslıhan Dini Nikah Kıydı

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın