PAYLAŞ

‘İçerde’ dizisi geçen hafta reyting birinciliğini ‘Kırgın Çiçekler’e kaptırınca herkesi şaşırtmıştı. Bu hafta reytingteki tahtını yeniden eline almayı başardı.

Show TV’nin reyting rekorları kıran dizi geçen hafta birinciliği ATV’nin ‘Kırgın Çiçekler’ adlı dizisine kaptırmıştı. Bu hafta yeni başlayan ‘Söz’ dizisi reyting birinciliğini elinden alır diye düşünülmüştü ancak hiçbir dizi ya da programda geçemedi.

NE ASKERİ DİZİLER NE DE SURVİVOR TAHTINI SALLAYABİLDİ

Geçen hafta tahtı sallanan yeniden reyting birinciliğine oturdu. Yeni başlayan askeri diziler, ‘Söz’ ve ‘İsimsizler’, rakip olacak denmişti ancak bu hafta rekabetin birincisi çıktı. ‘Survivor’ da yayınlandığı tüm günlerde birinci çıkmasına rağmen bir tek pazartesi günleri birinciliği kaptırıyor.

İşte reyting listesi:

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

3 Nisan akşamı Show TV’de yayınlanan İçerde son bölüm ardından İçerde 29. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İçerde yeni bölüm fragmanı, son bölümde yaşanan gelişmelerin ardından merakla bekleniyor. Oyuncu kadrosunda Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Uğur Yücel, Mustafa Uğurlu, Bensu Soral, Damla Colbay, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Yıldıray Şahinler ve Gözde Kansu’nun yer aldığı İçerde son bölümde, , Celal, Mustafa’nın öldüğünü düşündü ve Kudret’i öldürmek için planlar yaptı. Sarp bunları engellemeye çalışırken Celal’in öfkesi çok sert oldu.

29. YENİ BÖLÜM İLK SAHNE

İçerde 29. yeni bölümde Celal’in hayati tehlikesinin duyurulmasının ardından Coşkun Celal’i öldürmek için harekete geçecek.

 

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın