PAYLAŞ

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses’in 16 yaşındaki hali ortaya çıktı. Çocuk yaşlarda Şanlıurfa’dan İstanbul’a gelerek birçok sektörde çalışmaya başladı. ‘Ayağında Kundura’ türküsünü okuduktan sonra milyonların sevgilisi olan ‘İmparator’un gençlik fotoğrafı ortaya çıktı.

16 YAŞINDAKİ HALİ ORTAYA ÇIKTI

1968 yılında ilk fotoğraf çekimini gerçekleştiren 16 yaşındaki hali gün yüzüne çıktı. Unkapanı’nda bulunan plakçılar çarşısında fotoğraf çekimini gerçekleştiren İbo’nun, bu fotoğrafının kendi albümünde yer alıp almadığı merak konusu oldu.

İDO, BABASININ KOPYASI

16 yaşındaki halini görenlerin, oğlu İdo’nun babasının kopyası olduğu da gözlerinden kaçmadı.

İşte o fotoğraf:

ibrahim tatlıses

İBRAHİM TATLISES KİMDİR?

İbrahim Tatlı (d. 1 Ocak 1952, Şanlıurfa), bilinen sahne adıyla İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, “Tatlıses Çiğköfte” hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show’da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye’nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu’da da tanınmaktadır.

Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses’in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır. 14 Mart 2011 tarihinde program çıkışı uğradığı silahlı saldırıdan ağır yaralı olarak kurtuldu.

OKU ➤  Arif Sağ hastaneye kaldırıldı

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın