PAYLAŞ

Yılın aşk bombası patladı! Takvim Gazetesi’nin haberine göre, adı Tuba Büyüküstün‘le yasak aşk dedikodularına karışan İbrahim Kutluay, magazin muhabirlerinin konuyla ilgili ısrarlı soruları üzerine açıklama yapmaktan kaçındı.

Ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün’le yasak aşk yaşadığı konuşulan İbrahim Kutluay, sorular karşısında sessiz kalarak kafa karıştırdı.

ibrahim kutluay

OĞLUYLA OBJEKTİFLERE YANSIDI

Eşi Demet Şener’le boşanma davasının 3 Mart’a ertelenmesiyle bekleme sürecine giren İbrahim Kutluay, teselliyi çocuklarında arıyor. Eski Milli basketbolcu, önceki gün 8 yaşındaki oğlu Ömer’le Bebek’te objektiflere yansıdı. Bir kafede oğluyla vakit geçiren Kutluay, gazetecilerin görüntü aldığını fark edince mekandan apar topar ayrıldı.

TUBA BÜYÜKÜSTÜN SORUSUNU CEVAPSIZ BIRAKTI

İbrahim Kutluay, “Tuba Büyüküstün ile yasak aşk yaşadığınız yönünde dedikodular var. Bu konu hakkında ne söyleyeceksiniz?” sorusunu cevapsız bıraktı.

SESSİZ KALMASI KAFA KARIŞTIRDI

Oğluyla hemen aracına binip uzaklaşan Kutluay’ın yasak aşk sorularına sessiz kalması akılları karıştırdı. Tuba Büyüküstün de eşi Onur Saylak’la boşanma kararı almıştı.

(Kaynak: Takvim)

Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak’tan ortak açıklama

Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak yaptıkları ortak açıklamada bu iddialara ateş püskürerek şunları söylediler:

Aile hayatımızın mahremiyetine saygı duyulmaksızın yapılan haberler yalan ve iftira içermektedir. Bu asılsız haber akışıyla ilgili gerekli yasal işlerle başlatılmıştır. Kamuoyunu bu şekilde meşgul etmekten rahatsız ve üzgünüz…

Onur-Tuba Saylak

OKU ➤  Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak'tan dava

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın