PAYLAŞ
Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2017-05-09 03:50:35Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

İbrahim Erkal için kritik saatler! Vefat etti diyemiyoruz. İbrahim Erkal için doktorundan flaş açıklama! Vefat etti diyemiyoruz. İbrahim Erkal’ın durumuyla ilgili Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ni Başhekimi Doç.Dr. Necdet Sağlam, açıklamalarda bulundu. “Bugünden itibaren İbrahim Erkal için kritik saatlere girildi.” dedi.

İbrahim Erkal’ın durumuyla ilgili Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ni Başhekimi Doç.Dr. Necdet Sağlam, açıklamalarda bulundu.

“Sabah saatlerinden itibaren kalp ve dolaşım sisteminde ciddi bozulmalar başladı. Bugünden itibaren diğer organlarıyla ilgili ciddi kritik saatlere girmiş bulunuyoruz.Tansiyon ve kalp atım sayısında da ciddi azalmalar oluyor”

İYİLEŞME İMKANI YOK!
İbrahim Erkal’ın durumuyla ilgili Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ni Başhekimi Doç.Dr. Necdet Sağlam, açıklamalarda bulundu.

Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde, yaşam destek ünitesine bağlı olarak kalp ve diğer organlarının hayati fonksiyonları devam ettirilen şarkıcı İbrahim Erkal’ın ailesini ziyaret sonrasında hastanenin başhekimi Doç.Dr. Necdet Sağlam, gazetecilere bir açıklama yaptı.

Sağlam, “2 gün önce İbrahim Erkal’ın beyin ölümünün gerçekleştiğine dair tıbbi raporumuzu açıklamıştık. Tabloda bir değişiklik yok. Beyin ölümü gerçekleştiği için biz tıbbi desteğimizle devam ediyoruz. Kalp ve diğer organların fonksiyonu devam ediyor. Ancak sabah saatlerinden itibaren kalp ve dolaşım sisteminde ciddi bozulmalar başladı. Bugünden itibaren diğer organlarıyla ilgili ciddi kritik saatlere girmiş bulunuyoruz. Tansiyon ve kalp atım sayısında da ciddi azalmalar oluyor” dedi.

OKU ➤  Uyan Canısı! İşte İbrahim Erkal'ın en sağlık durumu

KRİTİK SAATLERE GİRİYORUZ
Bundan sonraki süreçle ilgili soruya Başhekim Sağlam, “Bitkisel hayatla ile beyin ölümü ciddi farklılıklar arz ediyor. Bitkisel hayatta beyin beslenmesi ve beyin ile ilgili refleksler canlı olduğu için bazı hastalar beslenebilir. Bağımsız olarak solunum faaliyeti vardır evde dahi izlenebilir. Ancak beyin ölümü tamamen farkı olarak beyin beslenmesi, kan akımı olmadığı için belli bir süre sonra tıbbi destek versek bile o organlarda belli bir süre sonra iflas edecektir. Ve biyolojik olarak ölüm o zaman gerçeklecektir. Bu süreci tıbbi olarak kestiremiyoruz. Bugünden itibaren İbrahim Erkal için kritik saatlere girildi. Beyin ölümünü ve hastanın iyileşme imkanı yoktur”diye konuştu.

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın