PAYLAŞ

İbrahim Çelikkol dün nişanlısı Mihre Mutlu ile fotoğraf paylaştı. Ünlü oyuncu Fahriye Evcen’e benzetilen Çelikkol’un nişanlısının Yeditepe Üniversitesi’nde mimarlık eğitimi aldığı ortaya çıktı.

Yakışıklı oyuncu İbrahim Çelikkol, bir süre önce Mihre Mutlu isimli güzelle gizlice nişanlandı. Çelikkol dün Instagram hesabından nişanlısıyla fotoğraf paylaşınca herkes Fahriye Evcen sandı. Bu fotoğraftan sonra Mutlu’nun kim olduğu merak edildi.

MİHRE MUTLU KİMDİR?

Uzun süredir ortalarda görünmeyen İbrahim Çelikkol’un nişanlısı olarak gündeme gelen, mimar Mihre Mutlu, 2008-2010 tarihleri arasında Yeditepe Üniversitesi’nde mimarlık eğitimi aldı. Akabinde 2014 yılında Bahçeşehir Üniversitesi Mimarlık bölümünden mezun oldu. İş hayatına Han İnşaat bünyesinde part time mimar olarak başlayan Mutlu, Marsan Holding’le de çalıştı. Ali Türker Product’ta da kısa bir süre görev aldı.

ÖNCEKİ GÜN İBRAHİM ÇELİKKOL’UN NİŞANLISI, FAHRİYE EVCEN’E BENZETİLMİŞTİ

Oyuncu İbrahim Çelikkol, Instagram’dan nişanlısı Mihre Mutlu ile fotoğraf paylaştı. Fotoğrafı gören herkes Çelikkol’un nişanlısını Fahriye Evcen’e benzetti.

Ünlü oyuncu İbrahim Çelikkol, nişanlısı Mihre Mutlu ile fotoğraf paylaştı. Fotoğrafın altına takipçileri “Fahriye mi o”, “Burak nerede”, “Tıpkısının aynısı” gibi yorumlar yaptı.

FAHRİYE EVCEN’E İKİZİ KADAR BENZİYOR

İbrahim Çelikkol ile nişanlısı Mihre Mutlu’nun fotoğrafını gören herkes, “Mihre Mutlu, Fahriye Evcen’e ikizi kadar benziyor” yorumunda bulundu. Evcen’in nişanlısı Burak Özçivit de hatırlatılarak “Burak görse kıskanır” yorumları da vardı.

İBRAHİM ÇELİKKOL’UN O PAYLAŞIMI;

 

OKU ➤  Acun Ilıcalı'nın Survivor Bombası 1 Nisan Şakası Mı?

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın