PAYLAŞ
HM

H&M’in 2017 ilk çeyrek net kârı geçen seneye göre yüzde 3 azalırken, Türkiye’de işlerin iyi gittiği vurgulandı. Şirketin Türkiye işlerinin iyi gitmesi üzerine H&M, Türkiye’de online mağazasını açtı.

H&M Türkiye online mağazası açıldı

Kaliteli ve sürdürülebilir modayı en iyi fiyatla sunan H&M, Türkiye’de online mağazasını açtı. Online mağaza aynı zamanda H&M Home’u da içerecek.H&M Türkiye online mağazası açıldı

En iyi fiyatla sunan H&M

Kaliteli ve sürdürülebilir modayı en iyi fiyatla sunan H&M, Türkiye’de uzun zamandır beklenen online mağazasının açılışını paylaşmaktan mutluluk duyar. Bugün başlayan online satışla birlikte H&M tüm takipçilerine tek tıkla ulaşılabilen modayı getiriyor.

H&M online mağazası, mağazadaki koleksiyonların aynılarını sunarak, kadın, erkek, çocuk ve gençlere yönelik ürünlerini içerecek. Bunun yanı sıra yıl boyunca sadece online mağazaya özel bazı ürünler yer alacak.

H&M’in moda ve eğlence yaklaşımının iç dekorasyon ürünlerinde hayat bulduğu özel konsept H&M Home, Türkiye’nin her yerinden en iyi fiyatla alınabilecek.

“Türkiye’de online satışa başlıyor olmaktan çok heyecan duyuyoruz. Her zaman Türkiye pazarına olan inancımızın altını çizdik ve şimdi bu yeni yatırımımızla Türkiye’nin her yerindeki insanlara tek bir tıklama ile, telefon, tablet, bilgisayar nereden isterlerse modamıza ulaşma imkanı sunuyoruz.’’ diyor H&M Türkiye Ülke Müdürü Thomas Coellner.

H&M, online mağazasının açılışını kutlamak için H&M Moda Haberleri’ne üye olan herkese sepetlerindeki bir üründe %25 indirim sunuyor. Ayrıca, sitedeki bazı ürünlerde %50’ye varan indirim ve 1 hafta süreyle ücretsiz kargo fırsatları da tüm moda severleri bekliyor.

OKU ➤  Survivor'da kim elendi? İletişim ödülünü kim kazandı?

Hm.com’daki online alışveriş tam anlamıyla bir H&M deneyimi sunacak. Müşteriler en son koleksiyonları görebilecek, H&M Magazine’den ilham alacak, H&M Moda Haberleri’ne kaydolarak özel indirim ve promosyonlardan yararlanabilecekler ve diğer H&M fanlarıyla sosyal medya üzerinden iletişimde olabilecekler. H&M ile ilgili sevilen her şey Türkiye’de artık bir tık uzaklıkta.

 

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın