PAYLAŞ

Hızır Çakırbeyli ateş püskürdü… Ünlü oyuncu Oktay Kaynarca, kişisel Twitter hesabından paylaştığı mesajlarla, isim vermeden Alinur Velidedeoğlu ve reklam dünyasına eleştirilerde bulundu.

Oktay Kaynarca, geçtiğimiz gün Hürriyet yazarı Cengiz Semercioğlu’na röportaj veren ve Türk oyuncularıyla ilgili eleştirirlerini de dile getiren Alinur Velidedeoğlu’na, isim vermeden tepki gösterdi.

İşte, Oktay Kaynarca’nın o paylaşımları!

“Röpörtaj yapmışlar bu memleketin en baba reklamcısı abiyle,özetle dedikleri şu, bizim oyuncular Hollywooddakilerin eline su dökemez, Adamlar bu işi biliyo,bizimkiler disiplinsiz tembel, iki üç tane duygudan başka (kızmak bağırmak gülümsemek) hiç bişey yapabildikleri yok, Hee bi de altını çize çize biliyomusunuz insan yüzünde yirmi küsür kas var bunların hiçbirini kullanamıyolar diyo.. Yani böyle anlamış abi Ve bu abi de öyle böyle diil memleketin harbiden “büyük reklamcısı”..

Şimdiii bu oyunculuk denen meslekle ilgili o kadar çok şey varki Aslında konuşulacak ama önce artık biraz kendilerine bakmaları gerektiğine inanarak dayanamadım biraz kendimce ben de yaziim denen reklam denen mecrayı..

Bi memleketin tvlerinde döndürülen reklamlara baktığınızda o memlekete neler yapılmak istendiğini, zekasını ne seviyede tutmak istediklerini görürsünüz aslında..
Yani yıllarca bu abiler bu memleketin insanının zekasını hor görüp akıllarına ne geldiyse reklam adı altında dünyanın da paralarını ceplerine koyarak hiç bir ilerleme kaydetmeden kocaman kampanyalar yapıp, çok önemli şeyler yapan üstün zekalı insanlar olarak şişine şişine snop snop gezip yaşadılar.

OKU ➤  Survivor Nagihan: “Korkulacak bir tipteyim”

Hızır Çakırbeyli ateş püskürdü

Aklı biraz başında olan herkesin göreceği gibi neredeyse zekalılara yapar gbi yaptıkları reklamlara bakınca insan düşünmeden edemiyor, yabancı meslekdaşlarını da mı görmüyorlar neler yaptıklarına bakmıyorlarmı diye Formül basit, yaşasın diziler ve o dizilerin komik veya güzel çocukları.

Yap bi kampanya yedir müşteriye yapıştır al bütçeyi al sana reklam… Vay arkadaş !! Hani siz yaratıcı öncü hızlı zekalardınız?

E öyle geziyosunuz ya snop snop? E ama görüyoruz yaptıklarınızı o nolucak?

Sonra da bi oyuncunun yüzünde kaç kası oynatamadığından dem vurup sözüm ona oyuncu simsarlığı??

 

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın