PAYLAŞ
Hit Şarkıların Bestecisi Bu Kez Kendi Söylüyor

Ceyhun Çelikten’in Poll Production etiketiyle yayınlanan ilk single’ı ‘Hoş Geldin’in sözü İlker Bilgi, müziği ve aranjesi Ceyhun Çelikten imzası taşıyor. Mastering’i Londra Metropolis Stüdyoları’nda yapılan ‘Hoş Geldin’ şarkısı güçlü sözleri ve modern sound’u ile bu yılın en iddialı slowlarından biri ve düğün şarkısı olmaya aday.

Türk Pop Müzik sektörüne sayısız hitiyle yön veren Çelikten, “Bu zamana kadar kendi bestelerimi, kendi duygularımı hep bir aracı vasıtasıyla dinleyiciye ulaştırdım. Şimdi hissettiklerimi müzikseverlere kendi sesimle, kendi yorumumla ulaştıracak olmanın heyecanı içerisindeyim” dedi.

UKRAYNA’LI PARTNER

Single fotoğrafları için Hakan Öcal’ın objektifine poz veren Ceyhun Çelikten, ‘Hoş Geldin’ şarkısının video klibi için geçtiğimiz günlerde kamera karşısına geçti. Kemal Başbuğ yönetmenliğinde çekilen video klip 35 kişilik ekiple yaklaşık 20 saatte tamamlandı. Klipte Çelikten’e Ukraynalı model eşlik etti.

Demet Akalın’ın ‘Evli Mutlu Çocuklu’, ‘Sabıka’ ve ‘Kalbindeki İmza’, Gülşen’in ‘Haksız Yenilgi’, Kutsi’nin ‘Ağlama Kalbim’, Aydın Kurtoğlu’nun ‘Hayırlı Günler’ ve ‘Tüh Tüh’, Emir’in ‘Bi Ağla’, Serkan Kaya’nın ‘Kopamayız Biz’, Hakan Altun’un ‘Vur’ parçasının bestecisi olan Ceyhun Çelikten, şimdi ‘Hoş Geldin’ şarkısı ile gönüllere dokunmayı hedefliyor.

OKU ➤  İçerde'de Sarp ve Mert kardeş olduğunu öğreniyor

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın