PAYLAŞ

Survivor’da İlhan Mansız’ın ‘Porsche’ marka araba için yarıştığı Berna’ya ‘Kazanırsam diğer araba ödülümü sana veririm.’ dediği ortaya çıktı.

Survivor’da sempatisiyle büyük beğeni toplayan İlhan Mansız’ın ‘Porsche’ marka araba için yarıştığı Berna keklikler’e, “Kazanırsam diğer araba ödülümü sana veririm” dediği ortaya çıktı.

TV8’de ekranlara gelen ‘Survivor Panoroma’ programında yorumculuk yapan Hakan Hatipoğlu, İlhan Mansız’la ilgili bomba bir gerçeği açıkladı.

Hakan Hatipoğlu, Kıbrıs finalleri öncesi yarışmaya veda eden eski futbolcu İlhan Mansız’ın, Survivor’da geçtiğimiz günlerde elenen Bernan Keklikler’e duygulandıran bir teklifte bulunduğunu söyledi.

CANLI YAYINDA AÇIKLADI

Hakan Hatipoğlu, dün Survivor Panoroma’ya katılan Berna Keklikler’in kuliste sohbet ederken kazandığı araba ödülünü ne yapacağı konusundaki görüşlerini söylerken önemli bir itirafta bulunduğunu söyledi. Berna Keklikler’in yapılan sohbet esnasında, sosyal medyada İlhan Mansız’ın araba ödülünü Berna’ya bilerek verdiği şeklindeki konuya değinerek “İlhan Mansız çok iyi yarıştı, ama ben kazandım” dedi.

“KAZANIRSAM, DİĞER ARABA ÖDÜLÜNÜ SANA VERİRİM”

Hakan Hatipoğlu’yla kulis içerisinde konuşmaya devam eden Berna Keklikler, Hakan Hatipoğlu’na, İlhan Mansız’ın bana araba ödülü öncesi yanıma gelerek “Bu arabayı ben kazanırsam, daha önce kazandığım araba ödülünü sana veririm.” dediğini belirtti. İlhan Mansız’ın daha önce kazandığı araba 110 bin TL değerindeyken Berna’nın kazandığı araba ise 450.000 TL değerinde.

OKU ➤  Demet Akalın'dan Uber Açıklaması

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın