PAYLAŞ

Hayatlar yalan dolan üzerine kurulmuş! Mehmet Sarışın yazdı

Neden evlenirsin be kadın demek istedim birden bu haberi okuyunca. Kara kaşına kara gözüne mi kurban oldun. Yoksa senin kara ya da karlı gözün bir şey görmedi mi? Her şey ilk başta güzel, sen beyaz atlı prensini bekleyen kadın, oda beyaz atlı prensti. Çıkmıştı karşına, sonra senin deyiminle, ne olduğunu anladın. Aleme rezil ettin veya kafan karışık ya, etmeye başladın. Yok, kaşının altında gözün var, yok gözünün üstünde kaşın var, vs.

Olaya şöyle de bakılabilir, sen beyaz atlı prensesini (belli bir yaştan sonra prenses olmaz ya, beyaz atlı kraliçeni bekledin. Erkekten bahsediyorum.) Hani Ağa’sın ya, elini sallasan ellisi, kolunu sallasın bellisi, tellisi… Hepsi peşinden koşacak! Milyon dolarların var. Belki Trump sandın kendini, ABD Başkanı olacak adam gibi hissettin.

Olur ya, halünisasyon deniyor buna tıp dilinde. Oysa bunların hepsi bir rüyaydı. Hayat zaten bir görüntü. Giderken öbür tarafa, Allah’ın sana lütfettiği hayatın, bir film şeridi gibi gözlerinin önünden geçer. Sonra gidince, görürsün Hanya’yı Konya’yı. Bilemem ne olacağını…

İlişkilerde zarar insanın kendisine değil. Herkese. Yaşıyorlarsa anan üzülür, baban üzülür, kanından insanlar, kardeşler gibi, belki üzülür, belki üzülmez. Sana geçmişte gıcığı olan akrabaların kesin sevinir. Neden sevinirler, kendi kızları mutsuzdur, oğulları adam olmamıştır, kıskançlık diz boyudur.

Haset…

Arkandan konuşurlar, çünkü onların ağabeyleri, anaları, babaları bu dünyadan göçüp gitmiştir. Meydan boştur. Meydan boş olmasa konuşamazlar. Hastaneye gelirler yaşlı gözlerle, timsah gözyaşları. Mendilleri bile ıslanmaz.

En yakın bildiğin arkadaşların, dostların bile riyakardır. Bu ne demek; düşenin dostu olmaz. Ama Allah büyüktür. İnanmayanlar için söylüyorum, merdivenin basamakları vardır, çıkarsın, çıkarsın, son basamak kırılır ve düşersin… İnançlıysan, zirvede kalırsın. Onurunla…

Şunu demek istiyorum. Bu haberi okuyunca anlayacaksınız…

Star TV’de ekranlara gelen ‘Duymayan Kalmasın’ programına katılan Songül Karlı, 2012 yılında sunduğu evlilik programının canlı yayınında nikah masasına oturduğu Metin Yüncü ile biten evliliği hakkında konuştu.

“BEBEK ALDIRDIM”

“Çok fedakar bir kadınım, bu yüzden büyük bedeller ödedim. Hep başkalarını kendimden çok düşünüyorum” diyen 43 yaşındaki şarkıcı ve sunucu, Metin Yüncü’den “Hamileyim” dediğinde sevinmediği için bebek aldırdığını açıkladı.

“TRİLYONLUK ARSAM KAYIP”

Songül Karlı, eşinin kendisini dolandırdığı iddiası hakkında, “Metin dolandırıcı olsa böyle mi yaşar?. Ancak 17 dönümlük ipotekli bir arsam kayıp. Trilyonlar değerinde. Metin ‘Arsadan haberim yok’ dedi, ‘Çocuğumun ölüsüne öpeyim, Sezai yaptı ben de bilmiyorum’ dedi ve ailesinin üzerine yemin etti. O arsa kimin hayatını kurtardı, kimlere o arsayla kıyaklar çekildi bilmiyorum” şeklinde konuştu.

“EVLİLİĞİMİZİ BİLMİYORMUŞ”

Evliliği tek celsede biten Songül Karlı, “Çocuğuyla az vakit geçirdiğini iddia eden kişi keşke benim isteğimle çocuğunu görmeye gittiğini de söylese. Kendimi yırttım, ‘Çocuğunu görmelisin’ diye ısrarlarım üzerine çocuğunu görmeye gitti. Metin Bey’in çocuğu bizim evimize hiç gelmedi. Zaten bizim evlendiğimizi bile bilmiyormuş. Eşim evi terk ettikten sonra iki ay boyunca aramasını bekledim. Daha önce de benzer şekilde evi terk etmeleri olmuştu” ifadelerini kullandı.

Ya haber böyle saçma sapan işte. Ama altında benim üst satırlarda yazdığım mesajlar gizli.

Haksız mıyık (m)?

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın