PAYLAŞ

Hayat Şarkısı 46. bölüm fragmanı! Cem zor kullanarak kaçıyor

Hayat Şarkısı yayınlanan 46. bölüm fragmanıyla izleyenlere oldukça heyecan dolu dakikalar yaşatacak. Kanal D ekranlarının herkes tarafından büyük bir ilgiyle takip edilen hareketli dizisi Hayat Şarkısı yeni bölümüyle 14 Mart Salı akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde ilginç dakikalar yaşanacak. Yeni bölümde Cem, Kerim ve Hüseyin’i gaz etkisi altındayken zor kullanarak kaçırmıştır. İşte, Hayat Şarkısı 46. bölüm fragmanıyla sizlerle. Hayat Şarkısı 46. bölüm fragmanı! Cem zor kullanarak kaçıyor, başlıklı haberimiz…

Kanal D ekranlarının büyük bir ilgiyle takip edilen heyecan seviyesi yüksek dizisi Hayat Şarkısı yeni bölümüyle salı akşamı ekranlarda olacak. Sevilen dizi Hayat Şarkısı’nın yeni bölümü salı akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde hayret verici olaylar yer alacak. Yeni bölümde Filiz’in kaydı çektiği görüntüler Cevher ailesine ulaşır. Cem, Mehmet Bebek’i paylaştığı adrese gelmesini ister. İşte, Hayat Şarkısı 46. bölüm fragmanıyla sizlerle birlikte.

YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK

Cem, Kerim ve Hüseyin’i gaz etkisi altındayken zor kullanarak kaçırmıştır. Hülya ve Cevher ailesinin tüm üyeleri ise merakla bunun sonuçlarını beklerken onlara bir video görüntüsü gelir. Filiz’in kaydı çektiği görüntüler Cevher ailesine ulaşır. Cem, Mehmet Bebek’i paylaştığı adrese gelmesini ister. Yoksa Kerim ve Hüseyin’in son günleri olacağını iletir. Bunu duyan Bayram Cevher ise oğulları için Mehmet Bebek’ten vazgeçmeye hazırdır. Lakin önce geçmesi gereken Hülya faktörü vardır. Hülya elinden gelen her şeyi yapsa da Bayram Cevher’in Mehmet Bebeği götürmesini engelleyemez. Hülya, tüm sevdiklerini Cem’in elinden kurtarmak için çıkış yolu bulabilecek mi? Cem’in sıradaki hain planı ne?

OKU ➤  Eliz Sakuçoğlu, bir ay koltuk değneği ile dolaşacak

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI

Filiz’in evinde yaptığı araştırmada Kerim’in arabasına konan bombanın izlerine ulaşan polis her yerde Cem’i aramaya başlamıştır. Cevher soyadını taşıyan herkesi yok etmeye yemin etmiş olan Cem, Bayram ve Atıf’ın aldığı tüm güvenlik tedbirlerine rağmen hedefine adım adım yaklaşmaktadır. Son darbe ise hiç beklenmedik yerden gelecektir.

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın