PAYLAŞ

Demet Şener ile İbrahim Kutluay olayı! Hatalar insanlara mahsus! Mehmet Sarışın yazdı. Haber böyle olunca; Demet Şener’den İbo’ya üçlük, diye başlık atılır tabii ki. İbo diye haberde adı geçen; eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay’dan başkası değil. Demet Şener ise eski manken. Yani artık meslekleri mazide kalmış ama kendileri gün gibi ortada olan bir çift. Demet Şener ile İbrahim Kutluay boşanma aşamasındalar. İşte, Demet Şener ile İbrahim Kutluay olayı! Hatalar insanlara mahsus! Mehmet Sarışın yazdı, başlıklı yazarımız Mehmet Sarışın’ın yazısı…

Evliliklerini yıllarca beraber sürdüren, çocukları olan, ama son zamanlarda ‘evli çiftlerden erkeğin eşini aldattığı’ iddiasıyla mahkemelere taşınan bir ünlü çiftin öyküsü bu.

Hani kamusal alan diyoruz ya… Bu alanda kısa paslaşmalar her zaman oluyor. Alan dar da değil, geniş. Çünkü İbrahim Kutluay ne yapsa, Demeet Şener ne dese herkesin magazin basını sayesinde haberi oluyor. Kimse de evinden dışarı çıkmayayım da gazeteciler etrafımı sarmasın demiyor.

İnadına, bence bilerek, gazetecilerin en yoğun olduğu yerlere giderek, birbirlerine olan kinlerini kamusal alanda herkesle paylaşıyorlar. İşte magazin siteleri de bu tür olayların meraklısı ya da takipçisi olan vatandaşlarımız için var.

Bunu özellikle belirterek, magazin sitelerini aklama çabası içersinde değilim. Her zaman söz konusu magazinse gerisi teferruattır derim.

Ünlüysen, İstanbul’da yaşamamının nasıl bir bedeli varsa, aynen bunun gibi ödeyeceksin. Cik cik, cak cak, ötmeyeceksin. Öteceksen sonuçlarına katlanacaksın. Çok mutlu yaşayan ve alievi meselelerle, adları hiçbir sansasyonel ya da magazinsel olaya, dedikoduya karışmayan birçok ünlü çift var. Çoğunu da yakınen tanıyorum. Sadece bu çiftlerden bazı erkeklerin adını vereyim; Erkan Petekkaya, Kenan Doğulu, Halit Ergenç, İlker Kaleli, Engin Altan Düzyatan, Mehmet Ali Erbil (Şaka yaptım, zaten evli değil!)

OKU ➤  7 Şubat 2017 Salı reytingler!

Bu çiftleri sizler de magazin basınından takip ediyorsunuz. Kimler olduğunu biliyorsunuz. Daha fazla örnek vermeye gerek yok.

Bazı insanların doğasında vardır. Erkek olsun kadın olsun. Rahat durmazlar. İşte magazin camiası da bu rahat durmayan kadın ve erkeklerle doludur. Bu nedenle magazinciler de onların üzerinde çalışır ve takibe alırlar.

Konumuz; son zamanlarda magazin dünyasını meşgul eden Demet Şener ve İbrahim Kutluay.

İbrahim Kutluay ile boşanma sürecinde olan ve 90 bin TL’lik tedbir nafakasını ödemeyen eşi hakkında icra takibi başlatan Demet Şener, soruları cevapladı.

Demet Şener, muhabirlerin bu konuyla ilgili sorularına “Evet doğru. Yoksa İbrahim Bey cevabını verirdi” diye yanıt verdi.

Hatalar insanlara mahsustur. Baktın ki bir çuval inciri berbat ettin. Adam olacaksın, kadın olacaksın. Olayı böyle dallandırıp, budandırmayacaksın. Hem de kamusal alanda…

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın