PAYLAŞ
hanife gürdal

İzdivaç programında aşklarını dolu dizgin yaşayan Serkan ve Hanife, şimdi de dans kursuna gitmeye başladı.

Zuhal Topal’ın sunduğu izdivaç programında uzun süreden beridir koca arayan Hanife, son olarak Serkan’la yeni bir aşka yelken açmıştı.

Zuhal Topal tarafından dans kursuna gönderilen ikili, öğrendiklerini canlı yayında performans olarak sergilediler.

 HANİFE KİMDİR?

Torbalılı Hanife Ömrüm Gürdal, ATV ekranlarında yayınlanan “Esra Erol’da” isimli izdivaç ettirme programında taliplerini arıyordu. Geçtiğimiz şubat ayında programa katılan Gürdal sempatik tavırları ve güler yüzüyle yüzlerce kişinin dikkatinin üzerine çekmişti. Programında gözbebeği konumunda olan Gürdal takriben 10 aydır koca adaylarıyla görüşüyordu. 10 ayı aşkın müddettir Esra Erol’un programında talibini arayan Hanife Gürdal, şimdi ekranların yeni fenomeni olan Zuhal Topal’ın programında taliplerini aramaya başladı. Hafta başından bu yana FOX TV’de taliplerini aramaya başlayan Gürdal’a koca adayları gelmeye başladı dahi.

10 AYDIR KOCA ARIYOR

21 yaşında olan Hanife Ömrüm Gürdal, izdivaç edeceği ve mutlu bir yuva kuracağı eş adayını, Zuhal Topal aracılığıyla aramaya başladı. Yaklaşık 10 ay önce Esra Erol’un programına katılan hemen peşinden geçtiğimiz hafta bakımından bu programdan ayrılan Gürdal şimdi FOX TV’de yayınlanan Zuhal Topal’la programında taliplerini bekliyor. Programa katılan ve taliplerini bekleyen genç kız, karşısına çıkan taliplere ise bugüne kadar hep ret yanıtını verdi. Anne olmak istediğini ve renkli bir insan olduğunu ifade eden genç kız, son olarak bahtını ekranların sevilen ismi, gülen yüzü Zuhal Topal’ın programında aramaya başladı. Yüzlerce mutlu yuvanın kurulmasına vesile olan, hasretlere son veren, aşka, sevgiye konusunda umutları her dem taze tutan Zuhal Topal, çiftlerin mutluluğa yelken açmasına yuvalar kurmaya devam ediyor.

OKU ➤  Hanife İstanbul'a döner dönmez bakın ne yaptı?

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın