PAYLAŞ

Hanife kabak tadı verdi! Mehmet Sarışın yazdı

Hafta içi her gün Star Tv ekranında yayınlanan “Zuhal Topal’la” programında Hanife’nin dönüş heyecanı yaşandı ama ben aynı heyecanı yaşamıyorum.

Zaten bu izdivaç programlarını saçma buluyorum. Ama bazen de düşündüğüm zaman; ya ne zararı var, millet saçma sapan dizileri izleyeceğine kendinden insanları doğaçlama olarak izlesin, eğlensin diyorum. Aslında bu fikirde de değildim ama tanıdığım birçok kadın-erkek eş-dost hep bu programları izliyor. Onların yüzünden…

Bazen yarışmacılar canlı yayında olduklarını unutup, kendini stüdyoda yaşanmaya başlayan gerilimin içinde bulunca ve buna kaptırınca esas izleyenler için asıl eğlence o zaman başlıyor.

Artık ağızlarına ne gelirse söylemeye başlıyorlar. Tabi bu arada dıttt, dıttt, sesleri gelmeye başlıyor. Yönetmen sesi kestiriyor. Sunucular ne yapacaklarını şaşırıyorlar, en son sığındıkları liman da reklam arası vermek oluyor. Reklam arası deyince, bu programlar reyting yaptığı için reklam pastasından da hayli iyi pay alıyorlar.

E, durum böyle olunca izdivaç programları iş yapıyor. Ve maalesef bu program içinde kendilerini star sanan figüranlar da şöhret oluyorlar kendi çaplarında. Ya da şöhret olduklarını sanıyorlar. Yani kusura bakmasın ama ben Hanife’ye bir gazeteci olarak ne röportaj teklifinde bulunurum ne de sokakta görsem imzalı resmini isterim.

Bilmiyorum ama evlilik programından tv dizilerine ya da sinemaya geçen oldu mu? Bir yapımcı onların kapılarını çaldı mı?

OKU ➤  Evlilik programları bitiyor

Kısaca evlilik programlarında herkes kendi çalıp kendi oynuyor, evlerinde izleyen çoğunluğu emekli çiftler de, ekranda eski Yeşilçam filmleri kalmadığı için onları izleyerek vakit geçiriyorlar.

Ha, konumuz Hanife’ydi değil mi?

Serkan’la ayrılığının ardından bir anda ortadan kaybolan ve geri dönmeyeceğini açıklayan Hanife, sosyal medyadan da çok yorulduğunu duyurmuştu.

Geçtiğimiz gün programda bir süre önce aşk yaşadığı Serkan, Hanife’ye “Dön” çağrısı yaptı. (Tabi bu da bir senaryo) Ve nefesler tutuldu! Başta Serkan olmak üzere milyonlar Hanife’nin gelip, gelmeyeceğini merak etti. (Senaryonun en önde gideni) Dakikalar sonra Hanife, stüdyoya geldi. Hanife’yi gören Serkan, onu kırmızı balonlar ve hediyelerle karşıladı. (Bu süper senaryo) Hanife, Serkan’a çok değer verdiğini itiraf edip; “Gururumdan değil, ümitsizliğimden gittim” dedi (Hüngür).

İkilinin, ilerleyen günlerde neler yaşayacakları merakla bekleniyormuş. Onlar için yeni senaryolar yazılacakmış ama oyunculuk yetenekleri çok iyi olmadığı için zaman zaman onları senaryoları ezberleyip gelsinler diye tatile çıkarıyorlarmış.

Zuhal Topal’dan müjdeli haber

Zuhal Topal, bu programın sonunda günlerdir heyecanla beklenen açıklamayı yapmış ve lLocada ilk evlenen çifte, 1 hafta Amerika tatili hediye edileceğini söylemiş. Müjdeli haberi locadaki adayları heyecanlandırmış. Niye heyecanlanıyorlar ki, o locada kimse evlenemez. Bunlar bir oyun. O biletle Amerika’ya Zuhal Topal gider, siz de arkasından bakarsınız!

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın