PAYLAŞ

Hanife açıkladı: Sevgilim var! İzdivaç programından ayrılan gelin adayı Hanife, kendisini işinden etmek isteyenlere tepki gösterdi; Artık iyice azıtanlar var…

Star TV’de Zuhal Topal’ın sunduğu evlendirme programında gelin adayı olarak yer alırken sıkça adından söz ettiren Hanife, İnstagram’ın hikaye bölümünden bir yazı paylaştı.

“PATRONU ARAMAK NEDİR?”

Eski gelin adayı, “Artık iyice azıtan insanlar var. Çalışan bir kızın patronunu aramak nedir? İşsiz mi kalmamı istiyorsunuz? Hem sevmiyor, hem eleştiriyor, hem dibimden ayrılmıyor hem de beni araştırıyorsunuz” ifadelerini kullandı.

Hanife, açıklamasına şöyle devam etti:
“Sevgilim var olabilir de olmayabilir de! Hem kime ne? Benim program ile bir bağlantım yoksa birileri bana soru sormasın, hayatıma karışmasın diyedir. Siz kimsiniz bana hesap soruyor, kimi seveceğimi söylüyorsunuz? Ve hesap sormak için patromunu aramanız terbiyesizlik.”

İŞTE O PAYLAŞIM!

HANİFE GÜRDAL PROGRAMDAN NEDEN AYRILMIŞTI?

“YOKUM BUNDAN SONRA”

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından bu konuyla ilgili açıklama yapan gelin adayı Hanife programda ki geleceğiyle ilgili şunları söyledi: ”Artık İzmir’de ailemle birlikteyim. Soru sorup durmayın yokum bundan sonra, ilk kez yapmıyorum bu açıklamayı ama bu kez son. Telefon numaramı değiştirdim iş birliği yaptığım firmalar bana dm’den ulaşabilirler.” Sosyal medyada yaptığı bu açıklamaların ardından fenomen gelin adayının tekrar programa katılıp katılmayacağı merak konusu oldu.

HANİFE GÜRDAL KİMDİR?

Hanife 1995 İzmir doğumludur. 3 kardeşi olan Hanife, lise mezunudur. Hanife ilk olarak Esra Erol’un evlilik programına katılmıştır. İlk programda damat adaylarından Umut’a talif olan Hanife uzun zamandır aradığı aşkı bulamadı. Hanife’nin Popstar Bayhan ile de bir ilişkisi olmuştu.

OKU ➤  Gelinlikle gelip oyunu attı

 

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın