PAYLAŞ

Hangi ünlüler toplu taşımayı kullanıyor?

Gösteri dünyasının ünlü isimleri de toplu taşıma araçlarına binerek seyehat ediyor. İşte son olarak aralarına Ediz Hun’un katıldığı, halkın arasına karışmaktan çekinmeyen o isimlerden bazıları…

Ediz Hun

Ediz Hun, önceki gün Kadıköy-Beşiktaş vapuruna bindi. Eşi Berna Hun’la köprü trafiğinden kurtulmak için deniz yolunu kullanan sanatçıya, ilgi büyük oldu. Hun, hayranlarıyla tek tek fotoğraf çektirdi.

Katie Holmes

ABD’li ünlü oyuncu Katie Holmes, önceki gün New York’ta metroda görüntülendi.

Bir dönem Hollywood’un en ünlü aktörlerinden Tom Cruise ile evli olan ve bu evlilikten Suri adında bir kızı bulunan 38 yaşındaki aktris Katie Holmes’u metroda görenler şaşkınlığını gizleyemedi. Diğer yolcularla bol bol sohbet eden Holmes, fotoğraf isteklerini de kırmadı.

İşte Holmes gibi toplu taşıma araçlarını kullanan diğer ünlü isimler…

Arda Turan

Turan, İstanbul trafiğine takılmamak için toplu taşımayı tercih etmişti. Milli futbolcuyu metroda görenler, şaşkınlıklarını gizleyemedi. 68 yaşındaki moda tasarımcısı Cihan Sarıkaya da o vatandaşlardan biriydi. Turan’ın yanına gelerek metroda selfie çekti.

Christopher Eccleston

‘Doctor Who’ dizisindeki Dokuzuncu Doktor rolüyle tanınan Christopher Eccleston, önceki gün Londra metrosunda görüntülendi. Sade haliyle dikkat çeken 52 yaşındaki oyuncu, yolculuk süresince gazete okudu.

OKU ➤  Türk sineması dünyaya açılıyor

Yeşilçam’ın usta oyuncusu Şener Şen, Taksim’de metroya binerken görüntülendi. Tek başına Maslak yönüne giden metroyu beklerken görüntülenen usta oyuncuyu şapka ve gözlük taktığı için yolcular tanımakta zorlandı.

Emma Watson (Favori kitabını dağıttı)

Watson, en sevdiği kitaplardan biri olan ‘Mom & Me & Mom’ın kopyalarını farklı istasyonlarda bırakırken fotoğraflanınca, objektife muzipçe “sus” işareti yaptı.
Dünyaca ünlü İngiliz oyuncu Emma Watson, ulaşımda metroyu kullanıyor. Önceki gün Londra metrosunda objektife yansıyan 26 yaşındaki oyuncu, Maya Angelou’nun yazdığı ‘Mom & Me & Mom’ı elinde taşırken görüntülendi.

Tuncel Kurtiz

Ezel dizisindeki ‘Dayı’ karakteriyle herkesin beğenisini kazanan ve 2013 yılında hayatını kaybeden Kurtiz de halk otobüsünde görüntülenmişti.

Tolga Karaçelik

Oyuncu Nurgül Yeşilçay ile uzun süre ilişki yaşadıktan sonra yollarını ayıran yönetmen Tolga Karaçelik, önceki gün Bebek’te görüntülendi. Yeşilçay’ın eski binasında oturan Karaçelik, evinden çıkıp otobüs durağının yolunu tuttu. Taksim yönüne giden halk otobüsüne binen ünlü yönetmen, akbil basarken objektiflere yansıdı.

Menderes Samancılar

Samancılar, Arnavutköy’de otobüs beklerken görüntülenmişti.

İşte toplu taşıma araçlarını kullanan diğer ünlü isimler:

Anne Hathaway

Katie Holmes

Beyonce

Bradley Cooper

Naomi Watts

Rihanna

Olivia Wilde

Tom Hanks

Bradley Cooper

Chris Martin ve Jay Z

Harry Styles

Hugh Jackman

Anne Hathaway

Jake Gyllenhaal

Jessica Alba

Keanu Reeves

Kevin Bacon

Lily Allen

Lindsay Lohan

Madonna

Maggie Gyllenhaal

OKU ➤  Emel Sayın'dan Şaşırtan Münir Özkul Açıklaması

Meryl Streep

Michael Sheen ve Rachel McAdams

Richard Madden

Sarah Jessica Parker

Tom Cruise

Christina Ricci

Kate Middleton

Ian Mckellen

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın