PAYLAŞ

Şarkıcı Hande Yener, Demet Akalın’ın Tarkan hakkında söylediği ‘Bizim havamız, Tarkan albüm çıkarana kadar’ sözüne cevap verdi.

Hande Yener, Bayram’ın 3’üncü gününde Bodrum’da bir gece kulübünde sahne aldı.

Biletler bitince birçok Hande Yener hayranı kapıda kaldı. Saat 02.00’de sahneye çıkan şarkıcı, kalabalığı görünce, “Bugün coşmaya hazır mısınız? Çok güzel bir kalabalık var” diyerek yeni şarkısı “Vah” ile konsere başladı.

OĞLU EŞLİK ETTİ

Eski ve yeni albümünden şarkılar seslendiren Hande Yener’e oğlu DJ Çağan Kulaçoğlu eşlik etti. Gece kulübünü dolduran vatandaşlar, Hande Yener’in fotoğrafını çekmek için birbirleriyle yarıştı. 2 saat boyunca sahnede kalan şarkıcıyı yaklaşık 2 bin kişi izledi. Çoğunlukla hareketli parçalara yer veren Hande Yener, zaman zaman da duygusal şarkılarını seslendirdi. Siyah bir elbiseyle sahneye çıkan Yener’in yaptığı dans şovlar da göz doldurdu.

SEZEN AKSU’DAN HANDE YENER’E TEBRİK

Sahne öncesinde gazetecilerin sorularını yanıtlayan Hande Yener, Sezen Aksu’dan çok güzel bir mesaj aldığını ifade ederek “Çok heyecanlı ve keyifliyim. Albüm güzel gidiyor, Çeşme’deki işimiz güzel gidiyor. Şimdi Bodrum’a ziyarete geldik. Komşuculuk oynuyorum artık Bodrum, Çeşme arasında. Çok güzel bir mesaj aldım, Sezen Aksu beni tebrik etti. Teker teker bestecilerimi tebrik etti. Sezen Aksu’nun mesajı beni çok gururlandırdı. Listelerde de 1 numarayız daha ne olsun. Albümüme tepkiler çok güzel. Sosyal medyada bayağı yankılandı ve halen daha yankılanıyor. Listeleri altüst ettik. Bu işi de sıfır reklam bütçesi ile yaptık. Bu da benim mutluluğuma mutluluk kattı” ifadelerini kullandı.

OKU ➤  Birbirlerini Sildiler!
HANDE YENER: BEN GAZMAN DEĞİLİM

Geçtiğimiz günlerde Demet Akalın’ın Tarkan’ın yeni albümü ile ilgili “Bizim havamız, Tarkan albüm çıkarana kadar” söylediği sözü Hande Yener’e soran gazetecilere esprili bir yaklaşımla “Ben gazman olmadığım için” cevabını verdi. Hande Yener sözlerine şöyle devam etti:
“Geçen sene Mor albümünü çıkardığımda Tarkan’da o zaman çıkaracaktı albümünü. Benim öyle bir yarışım yok. Korkum da yok. Korkusu olanlar açıklamalarını yapmış zaten.”

HANDE YENER KARARSIZ

Yeni çıkardığı albüm hakkında konuşmasına devam eden Hande Yener, “Şu anda ‘Vay’ şarkım çok iyi gidiyor. ‘Bakacağız’ zaten çıkış yaptığım şarkıydı. Bir de ‘Benden sonra’ diye bir şarkım var. Birazcık ‘ah’ dedirten bir şarkı oldu. Şu anda ‘Benden sonra’ şarkım sosyal medyayı yıkıyor. Bayağı hızlı giden bir şarkım. Şu anda ‘Vah’ yada ‘Benden sonra’ şarkısına klip çekeceğim. Ama kararsızım şu anda. Klibi kesinlikle yurt dışında çekeceğim” dedi.

SİNAN AKÇIL: GAZI GEÇSİN HERKES DÖNER

Tarkan’ın yeni albümüne Sinan Akçıl da yorum yapmış ve albümün çok ses getirdiğine dair soruya, “Tarkan’ın gazı geçsin, herkes Yüzyılın Aşkı’na döner” şeklinde cevap vermişti. Hande Yener, “Ben gazman olmadığım için” cevabıyla da Sinan Akçıl’a gönderme yapmış oldu.

 

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın