PAYLAŞ
Hande Doğandemir

Blendax’ın marka yüzü olan Hande Doğandemir, dolgun ve hacimli saçlarıyla saç bakımına özen gösterenlerin kalbini çalacak.

Ses getirecek dijital kampanyada ünlü oyuncu, özgün saç şekliyle izleyicinin karşısına çarpıcı bir şekilde geçecek.

Doğandemir’in Blendax etkisiyle baş döndüren dolgun saçlarının, gündelik yaşamın keyifli anlarına dönüşüm hikayesi ise domino taşı etkisi üzerinden anlatılıyor.

hande doğandemir

Sinema filmi tadında geçen kampanya filmi, ayrıca şehir yaşantısına gönderme yaparak “Baş Döndüren Dolgun Saçlar ” motto’suyla da bütünleşerek izleyenlerin dikkatini çekiyor. Gram İstanbul ajansı tarafından hikayesi kurgulanan kampanya filmi Emir Khalilzadeh tarafından çekildi.

Yetenekli oyuncu Hande Doğandemir, Blendax’ın ilk kampanya filmini basın ile beraber izlerken bu işbirliği hakkında “Küçüklüğümden beri bildiğim ve kullandığım Türkiye’nin ilk şampuan markası Blendax’ın marka yüzü olmak mutluluk verici… Henkel’in, Blendax ile yollarını birleştirmesinin ardından piyasaya sunduğu yasemin özlü yenilenen formülün ilk kampanya filmiyle karşınızdayım. Benim için Blendax ile geçen bu süreç gayet keyifli oldu. Mesleğimin yanı sıra her kadın gibi bende saçlarıma ayrı bir özen gösteriyorum. Blendax’ın ruhunu yansıtan ” Baş Döndüren Dolgun Saçlar ” mottosu benim gibi umarım izleyenlere de cesaret verir ” dedi.

OKU ➤  'Paşa Gönlüm Ne İstiyorsa Yaptım'

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın