Halit Akçatepe için ilk tören

Ünlü oyuncu Halit Akçatepe için ilk tören Caddebostan Kültür Merkezinde düzenleniyor.

PAYLAŞ

Halit Akçatepe için ilk tören

Ünlü oyuncu Akçatepe için ilk tören Caddebostan Kültür Merkezinde düzenleniyor.

Ataşehir’de özel bir hastanede geçtiğimiz cuma günü hayatını kaybeden ünlü oyuncu Halit Akçatepe, sevenlerinin gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlanıyor. 79 yaşında hayatını kaybeden ünlü oyuncu için ilk tören Caddebostan Kültür Merkezinde düzenleniyor.

Törene Akçatepe’nin çok sayıda seveni ve sanatçı dostları katıldı. Ünlü sanatçının Türk bayrağına sarılı naaşı, Kültür Merkezinin sahnesine getirildi. Duygusal anların yaşandığı tören devam ediyor.

Halit Akçatepe Kimdir?

GÜDÜK NECMİ 1963’ten itibaren sırasıyla Yasak, Gündoğarken, Semaya Baktım Seni Gördüm filmlerini çektikten sonra 1975’te efsane Hababam Sınıfı film serisindeki “Güdük Necmi” karakterini canlandırdı ve Türk sinemasına adını altın harflerle yazdıran isimlerden oldu. 31 Mart 2017 Cuma günü, 79 yaşında hayatını kaybetti.

Halit Akçatepe
Halit Akçatepe

OYUNCUNUN ÖZEL HAYATI

Oyuncunun annesi ve babası da oyuncudur. Annesi Leman Akçatepe Babası ise Hababam Sınıfı filmlerinde “Paşa Nuri” rolüyle tanınan Sıtkı Akçatepe’dir.

İki kez evlenen oyuncu ilk evliliğini 1963 yılında Tülin Akçatepe ile yapmış bu evliliğinden Itır (1964) ve Ebru (1968) isminde iki kızı olmuştur.

1981 yılında Tülin Hanımdan boşanan oyuncu 1999’da kendisinden 39 yaş küçük olan Rezzan Akçatepe ile evlenmiştir.

Bu evliliğinden ise 2001 yılında kızları Günsu doğmuştur. Halit Akçatepe ve Rezzan Akçatepe 2009 yılında boşanmıştır.

OKU ➤  Dağ yolunda kaza geçirdiler

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın