PAYLAŞ

Oyuncu Hakan Yılmaz ve eşi Elif Yılmaz, gittikleri bir otelde tanımadığı kişiler tarafından darp edilmişti. Duymayan Kalmasın’da geçtiğimiz günlerde meydana gelen bu olayın görüntüleri ilk kez yayınlandı.

Görüntülerde Hakan Yılmaz’ın resepsiyon önünde işlem yapılırken saldırıya uğradığı ve resepsiyona sığındığı göze çarpıyor.

Hakan Yılmaz, ınstagram hesabı üzerinden yaptığı yazılı açıklama ile darp olayını hayranlarına duyururken, kendisini darp edenler hakkında suç duyurusunda bulunduklarını söylemişti.

 

HAKAN YILMAZ BASIN TOPLANTISIYLA BİR AÇIKLAMA YAPTI

Meslek hayatımda ilk defa bu kadar yoğun bir kalabalığa basın toplantısı yapıyorum. Toplumsal açıdan herkesi ilgilendiren bir olay. Bu saatten sonra hukukla ilerleyeceğiz. Olay gecesini anlatan Hakan Yılmaz: 6 Aralık gecesi doğum gününden sonra kalacağımız otelde resepsiyonda işlemlerimizi yaparken hiç tanımadığım birisi geldi ve sert bir şekilde tekme attı. Alkollü olduğunu düşündüm ‘beni tanıdın mı kardeş’ dedi. ‘Tanıyamadım’ dedim, o da ‘böyle olur mu’ dedi. Otel personeli alarm butonuna bastı, ‘ gel sana kendimi tanıtayım’ dedi.  ‘Bakın eşim yanımda uzaklaşın’ dedim. Eşini de seni de harcarım ifadelerini kullandı. Otel personeli geldi ayırmaya çalıştı bu kadar saçma bir şey olabilir mi tanımadım dedim diye darp edildim. ‘Ben buraya polis istiyorum’ dedim.  10 dakika sonra kolluk kuvvetler geldi. ‘Seni de eşini de öldürürüm’ dedi. Bu kadar basit mi bir insanı darp etmek ? Bahaneler ürettiler bana saldırmak için. Benim vatana millete bayrağa topluma dine karşı ağza alınmayacak sözler söylediğimi iddia ederek darp ettiğini iddia etmiş. Adam ne yaptığını hatırlamıyor. Böyle bir durumda yanında bir kadın varsa çeker gidersin. Ben rahatım toplumda bu tarz insanları eğitmemiz lazım.

OKU ➤  Müge Anlı sonunda bunu da yaptı!

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın