PAYLAŞ

Hakan Ural Aramızda Kalmasın’ın canlı yayınında 5 Haziran’da cezaevinden çıkacak olan Deniz Seki ile nişanlısı Faruk Salman’ın ayrıldığını duyurdu.

TV8 ekranlarında yayınlanan ‘Aramızda Kalmasın’ programında Deniz Seki ile Faruk Salman’ın ayrılığı konuşuldu. Hakan Ural, “Kesin bilgi Faruk Salman Deniz Seki ile ayrılık kararı aldı. Bu kararı almasında ailesinin büyük payı var” diye konuştu. 6 Haziran’da cezaevinden çıkacak olan Deniz Seki’nin Faruk Salman ile tatile çıkıp ardından evleneceği konuşulmuştu.
“EVLİLİK FALAN YOK”
Hakan Ural, “Faruk Salman Deniz Hanım’dan ayrıldı. Ortada 23 yıllık bir evlilik var. Serpil Hanım’ın 20 yaşında bir kızı var. Faruk Bey Deniz Hanım ile ilişki yaşadığından beri ailesi bunun karşısında durmuştu. Dün kamuoyuna yansıdığı gibi Deniz Seki ile Faruk Salman arasında evlilik, tatil falan yok” diye konuştu.
Hakan Ural ayrıca Faruk Bey’in hanımı olan Serpil hanımın bu süreçte ciddi sağlık sorunları yaşadığını ancak bunları geride bırakmayı başardığını belirtti.
AİLESİ İSTEMİYOR

Hakan Ural bir ayrıntının altını dikkatle çizdi: “Faruk Salman ile Deniz Seki’nin ayrılması Faruk Bey’in ailesinin Deniz Seki hakkında beslediği duygularla ilgili değil. Mesele Faruk Bey’in ailesinin eşi Serpil hanımı kızları gibi görmesi ve bu evliliğin kesinlikle bitmesine karşı olmaları. Serpil Hanım ailede o kadar benimsendi ki kurulan şirketten kendisine 5’te 1 pay verildi. Özet olarak Faruk Bey bu ilişkiyi bitirdi.”

OKU ➤  Komiser Mesut'un kızı olay çıkardı!

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın