PAYLAŞ
Hakan Hatipoğlu Kasksız Yakalandı!

Hakan Hatipoğlu ve Gizem Hatipoğlu önceki akşam Nişantaşı‘nda görüntülendi. Bir motosiklete binen çiftin kask takmadığı dikkat çekti.

HAKAN HATİPOĞLU: KASK YOK NİYE ÇEKİYORSUN?

Flaşların patlamasıyla ne yapacağını şaşıran Gizem Hatipoğlu, eşinin arkasına saklanarak görüntü vermek istemedi. Hakan Hatipoğlu ise muhabirlere “Kask yok baba görmüyor musun, niye çekiyorsun?” diyerek sitem etti. Hakan Hatipoğlu‘nun kask takmadan trafiğe çıkması hayretle karşılandı.

Hakan Hatipoğlu Kasksız Yakalandı!

HAKAN HATİPOĞLU KİMDİR?

‘Var mısın Yok musun‘ ve ‘Survivor‘ yarışmasıyla tanınan Hakan Hatipoğlu, 28 Kasım 1979’da Çanakkale’de doğdu. Milli sporcu, yarışmacı, oyuncu ve sunucudur. Hakan Hatipoğlu, yarışmada tanışıp evlendiği Gizem Akın, uğruna eski nişanlısı Cihan Hatipoğlu‘nu terk etmiştir. Cihan Hatipoğlu, bunun üzerine çektiği aşk acısını anlatmak için bir kitap yazmıştır.

GİZEM HATİPOĞLU KİMDİR?

Gizem Hatipoğlu, reklamcılık bölümü mezunudur. Çocukluk yıllarından beri hayali televizyonlarda olmaktı. Acun Ilıcalı’ nın sunduğu Var Mısın Yok Musun yarışmasına katıldı ve 130 bin lira kazandı. Ardından Survivor’a katıldı. Aynı yarışmada tanıştığı Hakan Hatipoğlu ile evlendi.

OKU ➤  Özge Ulusoy, Bodrum'dan vazgeçmedi

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın