PAYLAŞ

Hadise ‘O Ses Türkiye’ şampiyonluğunu nasıl kutladı? ‘O Ses Türkiye’ yarışmasının 2016-2017 sezonu dün gece final yaptı ve Hadise’nin takımında yer alan Dodan Özer şampiyon oldu.

Yarışmanın başladığı güzenden bu yana şampiyon çıkaramayan Hadise, Dodan Özer’le birlikte ilk kez zafer kazandı.

Kendi yarışmacısıyla birlikte birinci olmanın keyfini yaşayan ünlü şarkıcı, 6 sezon sonra gelen şampiyonluğu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kutladı.

Hadise, ‘O Ses Türkiye’ ve ‘Dodan’ etiketleri ile “Artık hep birlikte rahat bir nefes alabiliriz diye düşünüyorum” notunu yazdı.

2017 O Ses Türkiye şampiyonu kim oldu sorusunun cevabı dün akşam yapılan büyük final sonrası, belli olurken yedinci sezonun sonunda bir ilk yaşandı.

Yarışmanın ilk sezonundan beri, jüri üyeleri arasında bulunan tek isim olan Hadise, ipi göğüsleyen isim oldu.

İlk defa 3 yarışmacıyla büyük finale katılan Hadise, ilk başta üzülürken, final programında sonunda büyük bir çığlık attı.

Acun Ilıcalı’nın yarışmaya davet ettiği, Resul Aydemir son ikiye kalarak, Gökhan ve Hakan’ın takımını bir kez daha şampiyonluğa yaklaştırdı.

Büyük finalde Hadise’nin takımından: Cihangir Moralı, Dodan Özer ve Taylan Bayri. Gökhan Hakan’ın takımından: Resul Aydemir, Keremhan Özdemir. Sibel Can’ın takımından ise Burhan Çatılı yarıştı.

Yarışmanın finali dün akşam nefes keserken, finalde 6 yarışmacı birinci olmak için birbirileriyle kıyasıya yarıştılar.

Hadise ilk defa 3 yarışmacı ile finale kalırken, Gökhan ve Hakan’dan 2 yarışmacı finale kaldı.

OKU ➤  Niran Ünsal referandum kararını açıkladı

Sibel Can’ın takımından ise bir yarışmacı finale adını yazdırabildi.

6 finalistin son performansları izleyenleri büyülerken, oy veren halkı etkilemek için sese dair tüm hünerlerini göstermeye çalıştılar.

Birinci olan yarışmacı ve o gece yaşanan bir ilk

Hadise’nin gecesinde ilk başta hüzün sonradan büyük bir sevinç yaşandı. Hadise’nin takımından Cihangir Moralı olurken, Hadise’nin hüznü gözlerden kaçmadı.

İkinci turda ise Taylan Bayri’nin elenmesi ile iyici morali bozulan Hadise’yi büyük bir sürpriz bekliyordu.

Son final turunda Hadise ve Gökhan Hakan takımındaki yarışmacılar kaldı. Dodan Özer ve Resul Aydemir son şarkılarını söylediler…

Şampiyonu programın sunucusu Acun Ilıcalı açıkladı. Şampiyon Doden Özer olunca, Hadise’nin sevinci herkesi heyecanlandırdı ve mutlu etti.

Hadise’nin takımından ilk defa bir yarışmacı şampiyon oldu.

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın