PAYLAŞ

Güzellik kraliçesi Sibel Demiralp kalp krizi geçirdi

‘The Queen of Eurasia Güzellik Yarışması’nı kazanan ilk Türk olan Sibel Demiralp kalp krizi geçirdi.

‘Fashion Week’ defilesine hazırlanırken aniden rahatsızlanan Sibel Demiralp, ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Adanalı modelin sağlık durumuyla ilgili ilk açıklama menajeri Asil Çağıl’dan geldi.

Asil Çağıl, anjiyo yapılan Sibel Demiralp’in sağlık durumunun iyi olduğunu ve hastanede dinlendirildiğini söyledi.

DEFİLEYE HAZIRLANIRKEN FENALAŞTI‘The Queen of Eurosiya Güzellik Yarışması’nı kazanarak, Türkiye’ye bir ilk yaşatan, sonrasında da bu yıl ‘Perfect Models of Turkey (En İyi Türk Model)’ ödülünü kazanan Adanalı ünlü manken Sibel Demiralp’dan üzücü haber.

Modacı Mert Erkan’ın hazırladığı koleksiyonu ‘Fashion Week’ defilesinde tanıtmak için hazırlık yapan Demiralp, aniden fenalaştı ve ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Güzellik kraliçesi Sibel Demiralp kalp krizi geçirdi. Anjiyo yapılan ve hastanede dinlendirilen Sibel Demiralp’in sağlık durumu nasıl?

ANJİYO YAPILDI DİNLENDİRİLİYOR

Güzel mankenle ilgili ilk açıklamada menajeri Asil Çağıl’dan geldi. Çağıl, “Sibel’in durumu şuan iyi. Kendisine anjiyo yapıldı ve gözetim altında tutulduğu hastanede dinlendiriliyor. Doktorlar defileye çıkmasına sağlık açısından risk oluşturacağı için izin vermiyor. Şuan için söyleyebileceğimiz tek şey, sağlık durumunun iyi olduğu. Gelişmeleri ilerleyen günlerde kamuoyuyla paylaşacağız” dedi.

Güzellik kraliçesi Sibel Demiralp kalp krizi geçirdi. ‘The Queen of Eurosiya Güzellik Yarışması’nı kazanan ilk Türk olan Sibel Demiralp kalp krizi geçirdi. ‘Fashion Week’ defilesine hazırlanırken aniden rahatsızlanan Demiralp, ambulansla hastaneye kaldırıldı.
OKU ➤  Hacı Sabancı'nın yeni aşkı

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın